Ексклюзиви
Середа, 19 листопада 2008 07:59

Ющенко розкритикував Тимошенко в п"яти закордонних виданнях

Ющенко розкритикував Тимошенко в п"яти закордонних виданнях
Президент Віктор Ющенко заявляє, що українська економіка, як і економіки інших країн світу, зазнає негативних наслідків світової кризи, однак покладає відповідальність за це на уряд.

Про це Ющенко заявив в інтерв"ю європейським газетам "Times", "Frankfurter Allgemeine Zeitung", "Le Monde", "El Pais", "Dziennik", передає прес-служба.

Так, за словами Ющенка, значною мірою підґрунтя для швидкого розгортання кризи в Україні заклала занадто недалекоглядна соціальна політика на початку цього року.

"Основну проблему внутрішньої частини кризи сформувала занадто популістська соціальна політика уряду", - сказав Ющенко.

За його словами, це і спричинило зростання інфляції в країні. У цій ситуації уряд, на думку президента, мав би переглянути свою бюджетну політику. "Але уряд не знайшов мужності для цього", - зазначив президент.

Говорячи про наслідки світової кризи, з якими зустрілася Україна, Ющенко наголосив, що особливо чутливими до цієї кризи виявилися українські експортно-орієнтовані сектори економіки: "Перший удар отримала металургія".

У цій ситуації, вважає Ющенко, економічна політика цієї галузі має бути змінена. "Нам треба відтворити більш високе внутрішнє споживання. Зараз ми цим займаємося", - наголосив він.

При цьому Ющенко висловив переконання, що Національний банк разом з Міністерством фінансів "дадуть змогу металургії отримати низку преференцій, які допоможуть обслугувати фінансові зобов"язання, які є в цієї галузі перед міжнародними корпораціями", пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко розкритикував Тимошенко в п"яти закордонних виданнях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9782
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода