Ексклюзиви
Пʼятниця, 16 травня 2008 16:14

Семенюк заставила власну квартиру, щоб виплатити зарплати

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко оформила позику під заставу власної квартири для забезпечення працівників фонду зарплатою до вирішення питання фінансування ФДМ у Державному казначействі.

Гроші працівники отримують відповідно до бухгалтерських відомостей про нарахування оплати праці, повідомляє прес-служба відомства.

"Усі заяви народного депутата Портнова про те, що він надав якісь там розпорядження про фінансування фонду – це блеф, і до речі, дуже цинічний", - нагадує прес-служба слова Семенюк-Самсоненко.

За словами голови ФДМ, у Держказначействі "прекрасно розуміють, що немає жодних правових підстав для того, щоб відкривати рахунки фонду на нелегітимного Портнова".

"Там добре знають, що доручення прем"єр-міністра, хай навіть з трьома його підписами, не є нормативно-правовим актом", - зазначила Семенюк-Самсоненко.

"Такими актами є постанови та розпорядження Кабміну, а не особисті шпаргалки. І добре знають, що виконання таких доручень має серйозні правові наслідки", – підкреслила вона.

"За інформацією, яка є у мене, ніяких карток на підписи Портнова у казначействі не заведено, бо це суперечить чинному законодавству", - заявила голова ФДМ.

"Він фізично не може провести жодних платежів, так як і не може фізично провести жодного легітимного конкурсу з продажу державних пакетів акцій, і взагалі жодних операцій, пов"язаних з діяльністю ФДМ", - додала вона.

Семенюк-Самсоненко нагадала, що у четвер президент Віктор Ющенко видав указ, "яким розпорядився забезпечити належне фінансування фонду, і зараз вирішуються всі технічні питання".

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «Семенюк заставила власну квартиру, щоб виплатити зарплати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20565
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода