Середа, 04 листопада 2015 14:58

Яценюк очікує на завтрашнє голосування по безвізових законопроектах

Яценюк очікує на завтрашнє голосування по безвізових законопроектах

Важливо проявити мудрість і відповідальність перед українським народом в тому, щоби завтра парламент успішно проголосував законопроекти щодо безвізового режиму для українських громадян. Про це сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду.

Він наголосив на важливості того, аби 5 листопада Верховна Рада України "об'єднаними зусиллями проголосувала всі законопроекти щодо безвізового режиму для українських громадян з метою поїздок до Європейського Союзу".

Яценюк підкреслив, що сьогодні розпочнуться засідання парламентських комітетів щодо розгляду цих питань, і профільні міністри, зокрема міністр юстиції та міністр закордонних справ будуть особисто брати в них участь.

"Нам дуже важливо проявити мудрість і відповідальність перед українським народом в тому, щоби завтра парламент успішно проголосував відповідні законопроекти. І після цього ми будемо очікувати позитивного звіту наших європейських партнерів щодо можливості запровадження безвізового режиму для українських громадян", - підкреслив глава уряду.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк очікує на завтрашнє голосування по безвізових законопроектах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7046
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути