Ексклюзиви
вівторок, 10 березня 2009 18:25

Ющенко, Тимошенко і Литвин уникають преси

Автор: фото: PHL
  Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко (справа-наліво), президент Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин та губернатор Київщини Віра Ульянченко покладають квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку в Києві з нагоди 195-ї річниці народження Кобзаря
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко (справа-наліво), президент Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин та губернатор Київщини Віра Ульянченко покладають квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку в Києві з нагоди 195-ї річниці народження Кобзаря

9 березня президент Віктор Ющенко, прем"єр-міністр Юлія Тимошенко та голова Верховної Ради Володимир Литвин поклали квіти до пам"ятника Тарасові Шевченку на вул. Володимирській у Києві. Захід пройшов без репортерів — акредитації не було.

Потім глава держави відвідав музей Шевченка "Хата на Пріорці" на вул. Вишгородській, куди журналістів також не пустили. У Секретаріаті президента повідомили, що там працювала "особиста преса". Так само було ввечері на концерті в Національній філармонії на Володимирському узвозі.

— Особиста преса — це працівники прес-служби: фотокореспондент, відеооператор і людина, яка працює на сайт, — розповідає керівник Головної служби інформаційної політики секретаріату Лариса Мудрак, 40 років. — Вони працюють у тих випадках, коли приміщення не дозволяє запросити багато журналістів.

Причину, чому пресу не запросили на покладання квітів у парку Шевченка, Мудрак пояснює тим, що раніше, мовляв, журналісти не виявляли до таких подій інтересу. Отож тепер їх не запрошують.

Тепер журналістів не запрошують

Водночас імовірніше виглядає, що лідери бояться потрапити в халепу, яку покажуть по телебаченню чи напишуть у газетах. Попереднє спільне покладання квітів президента, прем"єра та спікера планувалося 29 січня біля пам"ятного знаку Героям бою під Крутами на Аскольдовій могилі. Але Ющенко приїхав трохи раніше й вирішив не чекати прем"єра та спікера. Через це Тимошенко наказала розвернути свій кортеж на півдорозі й поїхала назад. Завдяки журналістам випадок набув розголосу.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко, Тимошенко і Литвин уникають преси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути