пʼятниця, 21 лютого 2014 07:00

"У власти руки по локоть в крови"

"Подав заяву про вихід із Партії регіонів. На жаль, із запізненням. Все на щось сподівався" — написав на своїй інтернет-сторінці народний депутат 40-річний Юрій Благодир. Фото документа на ім'я голови Верховної Ради виклав 19 лютого.

— Поки що це поодинокий крок серед народних депутатів, — каже політолог 55-річний Володимир Фесенко. — Більшість невдоволених продовжують вичікувати. Мої джерела стверджують, що чимало "регіоналів" і поза­фракційних були готові до компромісу з опозицією. У вівторок могли проголосувати за повернення до Конституції 2004 року. Силовий сценарій міг бути спрямований саме на недопущення цього в парламенті. Янукович цього найбільше боявся. Юрій Благодир — родом із Житомирщини. 14 років пропрацював на Рівненщині — був головою Гощанської райдержадміністрації, заступником губернатора, депутатом облради. Очолював Державне агентство резерву України. Був членом Народної партії Володимира Литвина та його радником. До Верховної Ради сьомого скликання пройшов у списку Партії регіонів під №78. Кажуть, Благодир має аграрний бізнес. Є співвласником рівненського сільськогосподарського підприємства ім. Воловікова. Також заяви написали "регіонали" Віктор Бондар та Владислав Атрошенко. 19 лютого з Партії регіонів пішов депутат Львівської облради Олег Баран, 36 років. Він володіє кільканадцятьма фермами і мережею м'ясних магазинів. Заявив, що "засуджує дії влади, які призвели до смертей". Також цього дня "Регіони" покинув 33-річний Олексій Гончаренко. Також він склав повноваження першого заступника голови Одеської облради:

— В стране начинается гражданская война. После вчерашних событий, у власти руки по локоть в крови. Страну ведут к катастрофе. В такой ситуации оставаться во власти я не могу.

Зараз ви читаєте новину «"У власти руки по локоть в крови"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути