середа, 03 червня 2015 01:05

"Смішно, як у Москві ковбасить людей з приводу Саакашвілі"

"Саакашвили — глава Одесской области. Шапито-шоу продолжается. Нещасна Украина", — написав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, 49 років, у "Твіттері". Останні слова — українською мовою. Так прокоментував призначення 47-річного Михаїла Саакашвілі губернатором Одещини.

"Шапіто-шоу — це коли прем'єр і президент міняються місцями туди-сюди, при цьому не червоніючи", — натякає на обмін посадами між Путіним і Медведєвим російський художник Євген Яковлєв.

"Інтерв'ю для російських ЗМІ ми давати не будемо! Звертайтеся до своїх губернаторів, наприклад, Сахалінської області, у якого ФСБ знайшла вдома 1 мільярд", — заявив Саакашвілі у "Твіттері".

Тема призначення його губернатором Одещини стала головною на кілька днів у російських ЗМІ. Панівна думка — Саакашвілі стане місцевим диктатором і буде боротися з "інакомислящими". Також російські медіа переконані, що це призначення призведе до блокади невизнаного Придністров'я, з яким межує Одещина, і навіть, можливо, військового конфлікту там.

"Смішно, як у Москві ковбасить людей з приводу Саакашвілі. Де та Одеса, і де Москва, — пише політолог Андрій Окара, 55 років, у блозі на сайті "Новое время". — Всі, хто в курсі історії Одеси, повинні пам'ятати: найбільші імпульси розвитку місто отримувало від прибульців з інших країн, де їм не знайшлося місця (де Рібас, де Рішельє, де Воллан, де Ланжерон). Французька революція й інші великі європейські катаклізми "викинули" звідти велику кількість дуже талановитих людей. Повернення на батьківщину для них було неможливим. Багато хто осів в Одесі, яка була і є середземноморським містом. Призначення Саакашвілі продовжує цю традицію".

Зараз ви читаєте новину «"Смішно, як у Москві ковбасить людей з приводу Саакашвілі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути