Пʼятниця, 20 червня 2008 17:18

Рибак переплутав партію Литвина з "Регіонами"

У п"ятницю в столичному Міжнародному центрі культури і мистецтв на вул. Інститутській відбувся 10-й з"їзд Народної партії. Її очолює народний депутат Володимир Литвин, 52 роки.

Перед початком до палацу з"їжджаються делегати. На сцені показують передвиборні ролики Блоку Литвина. На фото — екс-голова Верховної Ради то з людьми, то на полі роздивляється колоски.

Литвин заходить із охоронцями — по одному попереду й позаду. Понад півтисячі делегатів аплодують йому стоячи.

— Нам надійшло багато привітань від різних політичних партій, яких у нас більше півтори сотні, — усміхається Володимир Михайлович. — Я не зачитуватиму всіх. Але запрошую привітати нас народного депутата від Партії регіонів Володимира Рибака.

— Сьогодні Партія регіонів... Ой! Народна партія відстоює інтереси держави, — обмовляється 61-річний Володимир Рибак.

Литвин починає сміятися. У залі теж довго сміються й аплодують. Рибак зачитує привітання від Віктора Януковича.

— Висновок можна зробити один: слава Народній партії! — каже Литвин.

Розповідає, як перед з"їздом його перестріла жінка. Дорікнула, що Блок Литвина нікого не підтримує у парламенті.

Я запитав: а кого підтримувати? Того, в кого шестеро мільярдерів?

— Я запитав: а кого підтримувати? Того, в кого шестеро мільярдерів, чи тих, у кого семеро мільярдерів? Ми будемо брати участь тільки в тих голосуваннях, які потрібні країні, — зазначає Литвин.

Він запевняє, що всі біди — через протистояння між главою держави і прем"єром, які борються за президентське крісло. Зауважує, що Народна партія  готова взяти на себе відповідальність за владу в центрі й на місцях.

Литвин намагається говорити гучно. Моментами аж зриває голос і кашляє. Відпиває води.

— Ми ставитимемо питання про повернення підприємств у народну власність — продовжує.

Сідає на місце й витирає піт із чола серветкою. Голова ревізійної комісії партії Валерій Пономаренко зачитує звіт. Говорить, що партійці роблять мало внесків. Так, у Донецькій організації припадає по півкопійки на місяць на одного члена, у Дніпропетровській — по 1 коп.

— Страшно, коли чуєш оманливі слова, що в Україні ціни стабільні, — каже Катерина Артеменко із Черкаської обласної парторганізації. — Це обман. Наша прем"єрка радіє, що буде гарний урожай. Але врожай — це те, що в коморі, а не на полі. Багато підприємств не готові до жнив.

Делегати одностайно переобирають Володимира Литвина головою партії. Інших кандидатів не було.

Зараз ви читаєте новину «Рибак переплутав партію Литвина з "Регіонами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода