пʼятниця, 02 жовтня 2015 00:30

Радник Саакашвілі — проти запровадження санкцій щодо Росії

— Україна програє від заборони авіа­сполучення з Росією. Наша економіка зараз така слабка, що потрібно бути найбільш прагматичними. Робити тільки те, що нам вигідно, — каже 47-річний Саша Боровик, радник одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі. Балотується на мера Одеси.

25 вересня прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що "російським літакам і триколорам нема чого робити в українських аеропортах". Уряд ухвалив рішення, що з 25 жовтня російські авіакомпанії із санкційного списку не зможуть літати в Україну.

— Рішення уряду дуже правильне. Хоч трохи запізніле, — говорить політолог 38-річний Михайло Басараб. — Стосується російських авіакомпаній, що здійснювали польоти до Криму. Цей список можна було б розширити. Ми перебуваємо у стані війни з Росією, а водночас торгуємося з ними за знижку на газ і думаємо, чи вводити санкції проти їхніх авіакомпаній. Тобто, звинувачуючи Путіна в гібридній війні, частково приймаємо її правила. А де гібридна оборона, там гібридна мораль. Ефективно захищатися проти агресора і водночас активно торгувати з ним — неприпустимо. Україна повинна обривати будь-які економічні, політичні, культурні відносини з Росією.

Навесні Саша Боровик мав стати першим заступником міністра економіки. Однак глава цього відомства не взяв його на роботу. Пояснив, що не спрацювалися. Пізніше Боровик став радником Міхеіла Саакашвілі.

Боровик навчався у школі КДБ. Кілька разів чоловіка ловили на обмані. Розповідав, як 1992-го автостопом із Праги до Мюнхена його підвезла група "Ґанс енд Роузес". Виявилося, що тоді колектив гастролював по Європі літаком. Також в одній із радіопрограм Боровик казав, що перейшов Патагонію та місяцями жив з пастухами в Сибіру. Але для цього не мав часу. Бо після навчання у Гарварді три місяці провів в американській юридичній компанії. Потім мав юридичну практику в російському представництві "Майкрософт". Там не давали кількамісячних відпусток.

Зараз ви читаєте новину «Радник Саакашвілі — проти запровадження санкцій щодо Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути