пʼятниця, 21 березня 2014 00:40

"Пробили ножом спину"

— Знаю трех человек, которых захватили. Знаю, как их пытали, — розповідає постійний представник президента в Криму, нардеп від УДАРу 53-річний Сергій Куніцин. — Одевали мешки на голову, одному прострелили бедро. Другому пробили ножом спину. Пытались, чтобы они предали родину В конечном итоге ничего не добились. Слава Богу, эти люди вернулись.

20 березня дев'ятьох активістів Автомайдану та командувача українськими військово-морськими силами Сергія Гайдука звільнили з полону. Всіх відпустили в районі селища Чонгар Херсонської області. Там облаштовані блокпости. Українців тримали окупанти шість днів у Сімферополі. Гайдука — у Севастополі. Серед звільнених автомайданівців Щекун Андрій, Ковальський Анатолій, Давиденко Михайло, Тривіденко Максим, Супрун Сергій, Шевченко Юрій та Олексій Гриценко.

Зараз ви читаєте новину «"Пробили ножом спину"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути