вівторок, 11 лютого 2014 14:38

На першому весіллі Майдану наречений вінчався в камуфляжі

Автор: ФОТО: REUTERS
  Волонтери медичної служби Богдан і Юлія йдуть за священиком до імпровізованого вівтаря в колонній залі Київської міськдержадміністрації
Волонтери медичної служби Богдан і Юлія йдуть за священиком до імпровізованого вівтаря в колонній залі Київської міськдержадміністрації

Перше весілля на столичному Майдані зіграли 5 лютого в колонній залі міськадміністрації. Обвінчалися волонтери медичної служби рівнянка 25-річна Юлія та житомирянин 21-річний Богдан.

Наречена одягнена у весільну сукню, на голові — український вінок. Наречений — у камуфляжній формі. Звучить марш Мендельсона. Пара піднімається на другий поверх до сесійної зали. Обабіч сходів вишикувалися активісти в камуфляжах, масках-балаклавах, тримають кийки й дерев"яні щити. Коли повз них проходять молоді — піднімають кийки догори, утворюючи арку.
На столі перед парою — весільний коровай, ікона й дві каски. Вінчають двоє священиків.
— Многая літа молодим і багато дітей, — каже 45-річний Олег Тягнибок, лідер ВО "Свобода". Дарує букет білих троянд і набір постільної білизни. Богдан усміхається.
— Це революційне весілля, — розповідає Катерина, сестра Юлії. Вона була її дружкою. — Спершу хотіли вінчатися в соборі. Але майданівці наполягли на церемонії в КМДА. Революційна комендатура Київради надала автомобіль, щоб покататися містом. На Майдані обійшли барикади, зазирнули у волонтерський пункт на кухню, до медиків. Там Юля і Богдан станцювали весільний танець. І поїхали в готель. Народний депутат-"свободівець" Ігор Мірошниченко оплатив номер-люкс у "Нивки Плаза". Наступного дня Богдан і Юлія повернулися в медслужбу Майдану.
Наречена планувала вінчатись у національному вбранні. Сестра через соцмережу просила позичити костюм. Відгукнулися багато людей, запропонували весільні сукні.
— Обрали пропозицію киянки Наталії. Вона власниця весільного ательє. Запропонувала безкоштовно плаття для нареченої і дружки. Вибирали, що хотіли, в ціні нас не обмежували, — згадує Катерина.
На весіллі не було батьків молодих.
— Не говорили навіть найближчим друзям. Сестра подзвонила за день до весілля, коли я була в Харкові. Сказала, щоб терміново їхала в Київ. Батькові повідомили ввечері напередодні, а мамі — в день весілля. Все-таки це складні розмови, а мама в нас гіпертонік. Батьки не сварили, — говорить Катерина.
Пара розпишеться згодом, після революції. Тоді влаштують весілля вдома. Батьки Юлії досі не знайомі із зятем. Богданова мати побачила невістку після вінчання.
Молоді познайомились на Майдані. Юлія прийшла до Богдана в медпункт лікувати побутову травму.
— Вже через тиждень Богдан став називати Юлю своєю дружиною, — додає сестра нареченої. Де житимуть молоді, ще не вирішили.

Зараз ви читаєте новину «На першому весіллі Майдану наречений вінчався в камуфляжі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути