Вівторок, 27 лютого 2007 16:48

Ключковський не боїться погроз Януковича

Обирати наступного президента у Верховній Раді не будуть. Про це вчора заявив народний депутат-"нашоукраїнець" Юрій Ключковський, 57 років. Днями про ймовірність таких виборів глави держави заявив прем"єр-міністр Віктор Янукович.

— Боже, як багато людей, — каже тихо Ключковський, заходячи до зали.

Сідає за стіл і стурбовано дивиться на людей.

— Конституція передбачає право громадян обирати президента, — спокійно говорить.

Розповідає, що в Основному Законі заборонено обмежувати права громадян. Навіть Верховна Рада не зможе внести такі зміни до Конституції. Бо перед тим, як проводити голосування, потрібно отримати висновок Конституційого cуду.

Депутат зауважує, що таку заяву Янукович зробив, аби посварити БЮТ і "Нашу Україну". Вони нещодавно підписали угоду про об"єднання своїх зусиль.

— Спроба кинути кусочок пряника в табір опозиції, щоб вони на ньому пересварилися, — сумно усміхається Ключковський. — Якщо думають, що цим підкуплять президента й "Нашу Україну", то це смішно.

За словами Ключковського, такі дії прем"єра свідчать про те, що він відчуває серйозну небезпеку через об"єднання опозиції. Адже тепер антикризова коаліція не зможе подолати вето президента. Ключковський також коментує погрози Януковича. Той сказав, що "повідбиває руки тим, хто буде заважати йому працювати".

— Хай попробують дати по-руках. Один раз народ їм уже віддав. Віддасть ще раз, — суворо зауважує "нашоукраїнець".

Зараз ви читаєте новину «Ключковський не боїться погроз Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі