четвер, 23 серпня 2012 05:30

Янукович змінив ходу і крій піджаків

— Віктор Янукович за останні два роки трохи поправився, але став краще виглядати, — каже стиліст і консультант з іміджу Андрій Крикота.

Він розглядає фотографії президента з 2010-го по 2012 роки.

— Після виборів позаторік Віктор Федорович помітно посивів. Видно, що з ним працюють професійні перукарі. Волосся підфарбували, але сивину на скронях лишили. Це додає солідності. Деякі американські бізнесмени підмальовують собі сивину на скронях іще у 40 років, бо цього вимагає їхній імідж.

Добре, що не робить пластичних операцій. Зморшки на лобі та під очима чоловікові не шкодять. Зуби відбілює. Ось на фото 2010 року вони трохи жовтуваті, а зараз білюсінькі.

Краще виглядає, коли засмаглий. Коли блідий, то добре видно мішки під очима. Помітно, що Янукович — "сова", лягає спати пізно. На фотографіях із ранкових подій видається змученим.

Стиліст показує знімок, зроблений у серпні торік.

— Після відпустки 2011-го Віктор Федорович погладшав. Але живіт непомітний, бо відмовився від облягаючих піджаків і перейшов на брюки з високою талією. Позаторік носив піджаки англійського крою. У них облягаюча спина, кравець робить акцент на талії та лінії плеча. У такому костюмі треба постійно стежити за поставою. Згорбився чи опустив плечі — й ефект такий, наче на тобі вбрання старшого брата.

Тепер іміджмейкери знайшли йому хорошого дизайнера або кравця. Бо раніше ходив у куцих штанях. Коли сідав чи закидав ногу на ногу, було видно довжину його шкарпеток, які часто не відповідали кольору костюму чи сорочки. Зараз помітно, що речі не магазинні. Кожен костюм шиють, бо сидить ідеально на плечах, по руках і спині. 2010-го носив сірі й чорні костюми, тепер перейшов на темно-сині — вони наймодніші цього року. Із тканини, що не мнеться після довгих переговорів, саміту чи перельотів.

Раніше ходив як копиця — сильно хилився вперед, сутулився. Тепер випрямив плечі, має ходу від стегна.

Зараз ви читаєте новину «Янукович змінив ходу і крій піджаків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути