Ексклюзиви
Пʼятниця, 03 листопада 2017 07:30

"Янукович теж не зразу пішов. Треба тиснути"

Автор: ТАРАС ПОДОЛЯН
  Кухарі ріжуть овочі на польовій кухні наметового містечка біля Верховної Ради на вулиці Грушевського в столиці 1 листопада. Готують 100 літрів солянки. Польова кухня діє тут із 17 жовтня. Людей годують тричі на день
Кухарі ріжуть овочі на польовій кухні наметового містечка біля Верховної Ради на вулиці Грушевського в столиці 1 листопада. Готують 100 літрів солянки. Польова кухня діє тут із 17 жовтня. Людей годують тричі на день

З 17 жовтня біля Верховної Ради стоїть наметове містечко. У ньому постійно живуть кілька десятків людей. Вимагають від парламенту ухвалити закони про вибори без мажоритарних округів і про імпічмент президенту, скасувати депутатську недоторканність, створити Антикорупційний суд.

1 листопада запитали в мешканців наметового містечка, чому вони досі не залишили його.

Дмитро Гаврилов, 25 років, інженер, Херсон:

— Ми довірили владі керівництво країною і наше майбутнє. А вони не виконують обіцянок, які давали на Майдані. І якщо думають, що народ змовчить, — сильно помиляються.

Багато знайомих поїхали на роботу в Польщу. У мене теж було запрошення туди. Залишився в Україні. Вирішив розвиватися тут. Але вимагаю змінити вектор розвитку країни.

Анатолій Диль, 65 років, пенсіонер, працював водієм, Кролевець Сумської області:

— Я приїхав на один день підтримати хлопців, які тут стоять. Зарізав кабана. Мішок сала привіз. Люди свої життя поклали за державу, а що тепер? Де реформи?

Я служив у Німеччині. Бачив, що там закони виконують усі, а хто порушує — того карають. У Фінляндії міністри на велосипедах їздять. А наші?

До пенсії додали 400 гривень, а я в місяць на ліки тисячу витрачаю. Якби була можливість зустрітися з Порошенком, сказав би йому: "Йди по-хорошому".

Володимир Кірийчук, 43 роки, приватний підприємець, Суми:

— Будемо тут, поки Верховну Раду не виженемо. Янукович теж не зразу пішов. Треба тиснути. І ми це робимо.

Олександр Король, 37 років, колишній тілоохоронець, Київ:

— Стоятимемо до перемоги. Зараз є велика несправедливість. У нас прекрасні люди, а такі зубожілі.

Допомагають друзі і знайомі, які не можуть бути тут. Приносять продукти, дрова, пальне.

Тамара Ляшенко, 48 років, Кривий Ріг на Дніпропетровщині:

— Порошенко має піти з посади. Це — наша головна вимога.

Віктор Натяга, 56 років, військовий у відставці, село Новосілки Києво-Святошинського району Київської області:

— Порошенко, Гройсман і Парубій не йдуть сюди, бо їм нема чого сказати. Уявіть, скільки запитань до них буде. Країна котиться в прірву, тому беремо ініціативу у свої руки.

Ілдика Терлецька, 43 роки, на підприємстві електроніки тестує плати, Ужгород:

— У нас найнижча оплата праці з усіх країн Європи. У цей час Порошенко збагачується. Він контролює все в країні. Чиновники в областях дивляться нагору: що твориться в Києві — роблять так само.

Зараз ви читаєте новину «"Янукович теж не зразу пішов. Треба тиснути"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі