пʼятниця, 28 березня 2014 15:57

Віта Соколовська отримала від "Газети по-українськи" 250 гривень

Автор: ФОТО: Ельдар Сарахман
  Віта Соколовська читає ”Газету по-українськи” три роки. Найбільше любить колонки Віталія Жежери
Віта Соколовська читає ”Газету по-українськи” три роки. Найбільше любить колонки Віталія Жежери

Киянка Віта Соколовська, 49 років, передплатила "Газету по-українськи" на рік та виграла 250 грн за результатом акції "Отримай подарунок — лютий".

— Три роки тому газету купувала. Передплатити порадила начальниця пошти. Найбільше люблю політику, інтерв'ю, корисні поради, а особливо — колонки Віталія Жежери. Цитати з останньої сторінки виписую у блокнотик.

Вона народилася у сім'ї робітників. Батько Олександр працював на заводі "Червоний екскаватор". Мати Ольга — інженером на столичному заводі "Буддеталь". Віта Соколовська закінчила технологічний факультет Інженерно-будівельного інституту.

У вільний час вишиває картини. Одну за півроку. Найбільша з колекції — репродукція картини Івана Шишкіна "Жито".

Чоловік Євген на п'ять років старший, працює керівником на підприємстві. Познайомилися на практиці. Виховали 27-річну доньку Лесю. Вона викладає німецьку та англійську мови для персоналу столичного готелю.

— Чоловік у мене щедрий, — продовжує передплатниця. — Сімейним бюджетом керую я, чоловік заробляє. Працюю його заступником на підприємстві, тому відпочиваємо завжди окремо. Спочатку ображалася, коли він їздив на відпочинок з друзями. Потім зрозуміла, що це — правильно. Єдиний раз чотири роки тому разом були у Фінляндії. Чоловік любить пасивний відпочинок, я — активний. Об'їздила половину Європи. Дуже подобається Франція та Італія. В Криму останній раз була 2005-го. Тепер їздитимемо в Карпати.

Зараз ви читаєте новину «Віта Соколовська отримала від "Газети по-українськи" 250 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути