пʼятниця, 15 травня 2015 06:15

В австрійця росте більше сотні дерев

Автор: ФОТО: Reuters
 

— Для своїх меблів не використовую гвинти, цвяхи чи клей. Їх просто вирощую в саду, — каже художник 52-річний Бернард Шмід із австрійського міста Ласніцхее.

Раніше Бернард працював радіотехніком. Майже 20 років тому звільнився. Захопився живописом і ­садівництвом.

— Коли посадив своє перше дерево, вирішив надати йому цікавої форми, сформувати крону у вигляді стільця, — розповідає Бернард. — На ньому так і не сидів, бо вийшов дуже незручним. Але з часом навчився правильно моделювати спинку й сидіння. Надіваю на дерево металевий каркас. Скотчем примотую гілки й змушую набувати його форми. Щодня, від ранку до вечора, хазяйную в саду. Переживаю, що якась гілка почне рости в неправильному напрямку. Тоді вся моя багаторічна робота буде змарно­вана.

В австрійця росте більше сотні дерев. Є горіхи, граби й клени.

— Меблі з них служитимуть не менше ста років. Щоб із маленького деревця виростити стілець, знадобиться не менше століття. Вироби не продаю. Поки їх у мене не так і багато. Та й із ціною ніяк не визначуся.

Зараз ви читаєте новину «В австрійця росте більше сотні дерев». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути