2011 року зникли 6,5 тис. дітей. Більшість тікали з дому через конфлікти з дорослими, повідомляє соціальна служба.
— Майже щодня в Україні викрадають дитину, — каже Валентини Дудко, київський дитячий психолог. — Діти зникають по дорозі зі школи та під час прогулянки на дитячому майданчику біля дому. В основному через те, що довіряють чужим, думають, що всі дорослі піклуються про них, бажають добра.
Психолог радить разом із 3-річною дитиною вивчити п'ять правил поведінки, щоб вона змогла захиститися від незнайомців.
1. У 3 роки малеча повинна знати, як її звати, свої адресу і телефон. Це знадобиться, якщо загубиться, залишиться без нагляду та потрапить у біду. Малюк не повинен боятися чи соромитися сказати своє місце проживання міліціонеру або людині, яка врятувала його.
2. Правило трьох "не": не відчиняти двері незнайомцям, не заходити з чужими у ліфт чи під'їзд, не сідати у чуже авто.
3. Під час прогулянки не йти далеко від свого дому або двору. Уникати безлюдної місцевості, покинутих будинків, підвалів і дахів. Не гуляти до темряви.
4. Не брати нічого у незнайомів. Навчіть малечу, що обов'язково спитати дозволу в матері чи батька.
5. У разі небезпеки гукати батьків, знайомих, сусідів та людей, які поруч.
24
години відсиділа за ґратами 17-річна Даян Трен з американського Техасу за пропуски понад 10 занять у семестрі. Прогулювала школу, бо працювала у хімчистці та весільному агентстві. В Україні штраф за прогули становить 51 грн. Торік його сплатили 2700 батьків школярів.
Коментарі
БОМБА, ТОЧНО ЯК В "ТОМ І ДЖЕРІ", БРАКУЄ ЛИШЕ ЧЕРВОНОГО І ЗЕЛЕНОГО ДРОТУ






НАВІТЬ, ПОФАРБОВАНА У ЧЕРВОНИЙ КОЛІР, ЩОБ НІХТО НЕ ЗДОГАДАВСЯ.
Жэлаете узнать сколько зарабатывают наше правительство???По фамилии можна вичислить все http://nacional-archive.com/main.php?s=15743
Дайош кожному ригіАналу по такій посилці!

Очень жаль, что не рвануло у РыгиАнала в руках, очень жалко
Ніякої там політики, вже повірте, нема. Просто ПРусаки між собою розбираються. Бабки не поділили.
Мабуть від вдячних виборців презент ??
Очень жаль что не получилось довести дело до конца... Истреблять надо депутатов, при чем всех! Нету там честных людей
Кто нашол мои трусы, простьба вернуть за возногражденние, можите нюхнуть их, но не взатяшку.
Минёрам безкоштовно.
Луценковщина подолжается.