Ексклюзиви
четвер, 06 січня 2011 09:15

Світлана Іваськевич назвала сина Ісусом

Автор: фото: Наталя ЛАЗУКА
  Іса Онбаши з Тернополя тримає на руках кота Кузю
Іса Онбаши з Тернополя тримає на руках кота Кузю

17-річний Іса Онбаши живе в Тернополі. Його ім'я в перекладі з турецької звучить як Ісус. Так його назвала матір Світлана. Два місяці тому вона поїхала на заробітки до Португалії. Іса живе з дідом у двокімнатній квартирі на вул. Степана Бандери.

— Моє ім'я приносить мені щастя і везіння, — каже Іса. — Допомогло мені в інститут поступити і зустріти багато друзів.

— Мати назвала його Ісусом, бо таким було останнє бажання його покійної сестри Лариси, — каже 75-річний Роман Іваськевич, дід Іса. — Вона померла від раку в 5-річному віці. На початку 1990-х донька була в Туреччині. Їй якось приснився страшний сон: Лариса спить із лялькою на ліжку, аж раптом у ляльки виростають зуби і вона починає шматувати дитині живіт. Коли наступної ночі сон повторився, дочка злякалася і повернулася в Україну.

Чоловік витирає сльози.

— Якось увечері, коли Світлана її переодягала, помітила пухлину під лівим ребром, на животі. У Лариси виявили рак підшлункової. Вона прожила три місяці після встановлення діагнозу. Дитина була особливою. У лікарні відчувала, коли хтось із діток помре. Із ким прощалася, того наступного дня не ставало.

Із серванту витягує кілька фотографій онуки.

— У Лариси розум був недитячий. 1 листопада 1991-го вночі підійшла до цього серванту. Щось там дивилася, робила дивні рухи, ніби ручкою від чогось відмахувалася. Тоді каже: "Усе, діду, за мною прийшли". Через півгодини дитина померла в машині "швидкої" на руках Світлани. Перед тим сказала дочці, що матиме братика і він буде називатися Ісусом.

Іса показує на серванті наклейку у формі серця. На ній надпис англійською: "Я люблю тебе, Ісусе". Наклейку приліпила маленька Лариса понад 20 років тому.

— От бачите, — показує Іса. — тут потьоки. Мама сказала, що вони з'явилися, коли я народився. Певне, серце тоді заплакало від щастя. Мені в дитинстві часто снилася сестричка. У снах ми літали над Тернополем.

— Скось Світланині подруги переконали її поїхати на відпочинок до Туреччини, — згадує Роман Іваськевич. — На кордоні вона познайомилася із турком Онбаши Бейган Халіл. Він був головним на митниці. Не любив росіянок і українок, але у Світлану закохався одразу. Вмовляв про одруження. Інакше обіцяв отруїтися.

Іса гладить на колінах кота Кузю.

— Мама навіть не сумнівалася в тому, щоб назвати мене Ісусом. Сказала про це батькові з вікна пологового. Він тоді відповів: "Іса се ля вім", що українською означає "Слава Ісусу Христу". Із реєстрацією, правда, виникли проблеми, але батько домігся, щоб записали як Іса.

— Шість років Світлана була в декреті, — каже Роман Іваськевич. — Весь час боялася втратити сина. Заспокоїлася лише тоді, коли відсвяткували 6-річчя Іси, адже Лариса прожила 5 років і вісім місяців.

Улітку Іса вступив до Тернопільського технічного університету ім. Пулюя на заочне відділення механіко-технологічного факультету. Захоплюється спортом. Займається греко-римською боротьбою і відвідує драматичний гурток "Багато галасу". Мріє стати диктором на телебаченні.

— Під час знайомства дівчата думають, що жартую, коли чують моє ім'я. Якось зателефонував другу на мобільний, він радісно вигукнув: "О, привіт, Ісусе!". На нього здивовано оглядалися всі пасажири маршрутки. Після цього вітається зі мною тихо, щоб люди не думали, що він хворий.

Зараз ви читаєте новину «Світлана Іваськевич назвала сина Ісусом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.11.2012 09:51:35Лена88.81.228.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Напишите рецепт ее голодания! Мы будем рады не поесть 15 дней, чтобы постройнеть! Ей надо книгу выпустить, а то мы не знаем, как нации помочь не стать жирными, как америкосы!

14.11.2012 12:41:22Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обращаюсь к вам противники ЮВТ,-вы можете шипеть и плеваться сколько угодно,-к ней не пристанет, а вот вы сами все все глубже погружаетесь в свою собственную блевотину , и чувствуете себя в ней , судя по всему, в родной стихии..Продолжайте, и я надеюсь ,захлебнетесь,,,,,

14.11.2012 13:33:22Алекс80.239.243.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

И не надейся! Надо быть полным идиотом, чтобы не понимать, кто такая ЮТ! Возможно Вам так удобнее жить? Прийдет время, когда и остольное стадо сядет в тюрьму. Виновата- отвечай! Не виновата - в суд, и под контролем наблюдателей с Запада, доказуй свою невиновность. А то как-то не клеется.

14.11.2012 13:48:58Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Время нас конечно рассудит, хоть я и не считаю Вас полным идиотом..Надеюсь и в этом вопросе время разберется и продиагностирует в прошедшем времени)))

15.11.2012 19:15:59Предложение93.126.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А слабо в знак солидарности и уважухи к своей БАГИНЕ наперсточников сухую голодовку БЮТорасту объявить?

14.11.2012 10:08:46гора31.172.30.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

побачила Жуля, що вона нікому не потрібна от і виріила припинити городування. А чи було воно взагалі те голодування?

14.11.2012 02:07:3011131.43.29.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
14.11.2012 01:30:03321146.0.82.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

А ведь обещала голодать до последнего... Я всегда говорил, что Тимохе верить нельзя - попонтуется, да и опять к забитому деликатесами холодильнику. Если она вообще голодала.

15.11.2012 19:28:33ГОЛАДІВКА93.126.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Еще не все пропало! Фигурку подправила. Сеанс лечения голодом приняла. Рога Сашку с зеленым фаллоимитатором подправила. Все нормалек! Жизнь миллиардерши налаживается. Когда через 17 лет откинется из зоны и найдет свои счета опустошенные, а бабло израсходовано Жужей на покупку броневичков (шестисотых) с которого отпрыск профессиональной революционерки перед рабочими германии выступала в защиту кормилицы. Вот тогда усё пропало!

14.11.2012 01:17:13Non176.37.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Судя по комментам, много у нас сволочей и подонков, продажных троллей. Видимо, какой народ - такая власть.

14.11.2012 11:24:39отож2.92.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да не очень много....ты да еще пара уродов

14.11.2012 01:24:37ККК93.72.162.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Я в гробу видел любую власть! И твари которые туда лезут, для меня ничем от бешенных собак, которых надо вырезать, не отличаються! А вот ты чмо, за кого?

14.11.2012 12:47:47Ремарк82.207.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ККК,-это кличка бешенной собаки?

14.11.2012 00:53:54ККК93.72.162.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

А вот это зря! Голодовку жидовка должна продолжить! А чтоб искушения жрать не было, пасть надо зашить!

14.11.2012 01:34:49Реалист178.94.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что она такого сделала, лично вам?

15.11.2012 19:41:49Доброжелатель93.126.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Особо одаренные никогда не врубятся, что продавая места в партийном списке, ВОНО продавало нас (народ) убийцам лозинским, педофилам терехиным, педерастам ляшкам и магнатам застройщикам вместе с землей и потрохами. А когда ворочала миллиардами в ЕЭСУ, ВОНО крало не у Вяхерева деньги, ВОНО обирало народ находившийся за гранью выживания. Но белому братству рассказывать бесполезно, им лучше с Юлей деви христос сухую голодовку объявить и вознестись, чтобы на земле не вонять.

14.11.2012 12:46:23Ремарк82.207.113.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Скажите Реалист,-задавая вопрос вы на что расчитываете?...Разке ,,жидовка, ,жрать,.,,пасть,, Вам ничего не объяснила кто под этими ККК прячется..Хотите испачкаться, ждите ответа...

14.11.2012 11:21:43можно спросить2.92.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты в Украине живешь?

14.11.2012 01:44:41ККК93.72.162.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Лживая тварь! И воровка!

14.11.2012 00:52:24Rubin178.137.198.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Що ж один в полі не воїн.

14.11.2012 01:40:43КАРАТЕЛЬ37.52.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ОДИН В ПОЛЕ ВОИН !!! НИКТО НЕ МЕШАЕТ И НЕ ПОДСКАЗЫВАЕТ ,КАКУЮ ГОЛОВУ РУБАТЬ !!! ОДНА ГОЛОВА ХОРОШО,И В ПОЛНЕ ДОСТАТОЧНО !!!А,КУЧКУ "ГОЛУБЫХ ПИДОРОВ"-ДЕЙСТВИТЕЛЬНО -ПОРА НА НАРЫ !!!

14.11.2012 11:22:49Фима2.92.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Помечтай что опущенное

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути