пʼятниця, 08 січня 2016 06:35

Сергій Ребров оженився вдруге

Головний тренер столичного футбольного клубу "Динамо" 41-річний Сергій ­Ребров незабаром вдруге стане батьком. За кілька місяців має народити його друга дружина 24-річна Анна ­Реброва.

Про їхній роман стало відомо 2013-го. Тоді Сергія та Анну бачили разом у столичному кінотеатрі. Прийшли на вечірній сеанс. Після того в магазині купили чохол для смартфона й випили кави. За столиком Анна гладила Реброва по коліну, смикала за волосся, лоскотала за вухом. Відтоді її не раз помічали у віп-ложі стадіону "Олімпійський" під час матчів "Динамо".

— Сейчас Аня занимается поиском обновок для будущего малыша, — розповідають її подруги. — Уже придивилася візок, ліжечко, багато одягу й іграшок. Планує купити дитячий стілець із музикою та гойдалкою. Грошей на це не шкодує.

Кажуть, до вагітності Анна працювала адміністратором у столичному ресторані. Шлюб із нею — другий для Сергій Реброва. 1998-го він одружився з економістом Людмилою. Зараз їй 40 років. У березні 2013-го вона потрапила в аварію неподалік динамівської бази в Кончі-Заспі. Її позашляховик врізався у "Жигулі". У ньому їхали кияни Євгенія та Володимир Веременки, які побралися за місяць до аварії. 19-річна Євгенія загинула. Була на п'ятому місяці вагітності. Володимир кілька місяців провів у приватній клініці. Лікування оплачував Сергій Ребров.

Він із Людмилою мають сина 16-річного Дмитра. Хлопець із матір'ю живе в Лондоні. Займається у футбольній школі клубу "Тоттенхем".

— Діма тренується на позиції атакуючого півзахисника, — розповідає Ребров.

На початку 2000-х крутив роман зі співачкою Ані Лорак. Вона тоді жила в цивільному шлюбі з продюсером Юрієм Фальосою.

— У обоих совершенно сорвало крышу и оба брака оказались под угрозой, — згадує Фальоса. — Я перший раз в житті зрозумів, що таке жіноче кохання, і по-справжньому заздрив цьому чоловіку. Кароліна (справжнє ім'я Ані Лорак. — "ГПУ") готова була скасувати концерт заради зустрічі з ним. Я зробив, що міг: зустрічався з його родиною, обговорював з дружиною Реброва цю проблему. Вона була в депресії. Але знайшла сили пробачити чоловіка. Та невдовзі Кароліну чекало розчарування. Я здував з неї пилинки, а Сергій тільки погрався.

Ребров виступав за донецький "Шахтар", київське "Динамо", англійські "Тоттенхем" і "Вест Хем", турецький "Фенербахче" та російський "Рубін". Позаторік став головним тренером київського клубу. Кажуть, його річна зарплата становить $600 тис. (14,4 млн грн. — "ГПУ"). До неї додаються премії та ­бонуси — за успішні виступи ­команди.

Сергій Ребров має двоповерховий будинок у селі Козин під Києвом. Там є поле для міні-футболу, критий басейн, штучне озеро, 15-метрова антена. Цікавиться радіозв'язком, спілкується з іншими радіолюбителями. Має два авто.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Ребров оженився вдруге». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути