пʼятниця, 24 липня 2015 05:35

Наталія Крачковська потрапила до лікарні з набряком легенів

Автор: ФОТО з сайта www.rian.com.ua
  Російська актриса Наталія Крачковська все життя важила понад 100 кілограмів. Кілька разів сідала на дієти
Російська актриса Наталія Крачковська все життя важила понад 100 кілограмів. Кілька разів сідала на дієти

У ніч на 22 липня російську актрису 76-річну Наталію Крачковську доправили в реанімацію 1-ї Градської лікарні у Москві. Діагностували набряк легенів, викликаний серцевим нападом.

— Зараз стан пацієнтки стабільний, хоча має проблеми з диханням. Поки що дихає через кисневу маску. Найближчим часом плануємо перевести її у звичайну палату, — кажуть у лікарні.

Наталія Крачковська знялася в понад сотні фільмів. Найвідоміші — "12 стільців" та "Іван Васильович змінює професію". Більш як 10 років хворіє на цукровий діабет. З 2013-го пересувається в інвалідному візку.

— Раніше впізнавали на кожному кроці, просили автографи, — каже Крачковська. — А тепер живу в квартирі на 40 "квадратів" і отримую 16 тисяч рублів пенсії (близько 6 тис. грн. — "ГПУ"). Більша половина яких іде на ліки, решти ледь вистачає на харчі.

Все життя мала вагу 100 кілограмів. Якось знімалася в одного французького режисера. Він сказав: "Мадам, у жодному разі не втрачайте своїх пишних форм. Це прекрасно". Режисер Леонід Гайдай теж постійно говорив: "Худнути вам не можна. Подивіться, скільки худих жінок навколо. А ви така — одна".

Та я кілька разів намагалася схуднути. Перепробувала всі дієти: овочеві, фруктові, сирні, кавові, безсольові. На якийсь час вага зменшувалася, потім знову поверталася. Вирішила себе не мучити. Мій організм налаштований на цю вагу, і все, що їм, іде мені на користь Найбільше люблю те, що лікарі забороняють: смажену картоплю, пельмені, макарони.

Зараз ви читаєте новину «Наталія Крачковська потрапила до лікарні з набряком легенів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути