пʼятниця, 12 жовтня 2007 07:11

Михайла Пінінского обдурили в "Бумі Маркеті"

 

87-річного киянина Михайла Пінінского позаминулого понеділка обдурили в супермаркеті на 19 грн 70 коп.

— Переді мною чоловік купував сир за 19 гривень 70 копійок. Коли мені касирка вибила чек, я помітив, що вона включили сир попереднього покупця. Усього я заплатив 76 гривень 2 копійки, а мав заплатити 56 гривень 32 копійки, — розповідає Михайло Йосипович.

Удома дід перерахував усе "на рахівниці". Наступного дня знову пішов до магазина. Поговорив із керівником, показав чек. Викликали касирку, але гроші йому віддавати відмовилися. Під час третього візиту чоловік пригрозив, що піде в спілку захисту споживачів.

— Коли я вийшов, до мені підбігла працівниця й дала 20 гривень. Я сказав, мені чужого не треба й віддав їй 30 копійок здачі, — говорить Пінінский.

Михайло Йосипович каже, що рахує все до копійки й веде облік, куди витрачає гроші. Його батько був шкільним головбухом.

Зараз ви читаєте новину «Михайла Пінінского обдурили в "Бумі Маркеті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути