
33-річна Оксана Красуля в Луцьку презентувала книжку "Знакомьтесь без заморочек". Написала про свій досвід, як знайти коханого.
Шість років тому познайомилася в інтернеті з майбутнім чоловіком. Тепер разом живуть у Сполучених Штатах.
— Працювала викладачем у кількох вузах. Не мала часу на особисте життя. Зареєструвалася на сайті знайомств.
Написала про себе правдиво.
— Потім почалися побачення. З першим кавалером з інтернету зустрілися у кафе. Доки я вибирала страви в меню, він витягнув гаманець із моєї сумочки і втік. На наступне побачення теж пішла в ресторан. Він пояснив, що не голодний, і замовив каву. Я взяла комплексний обід і за все заплатила сама. А коли принесли їжу, він руками хапав її з моєї тарілки.
Тоді Оксана в анкеті дописала "мета — побудова міцних стосунків та одруження".
— Почали писати чоловіки із такими самими цілями. Познайомилися з майбутнім чоловіком.
40-річний Сергій Красуля родом із Сумщини. Виграв науковий грант на роботу в американській фірмі. Працює менеджером у Каліфорнії.
— Я був самотній і зайнятий наукою. Тому шукав жінку через інтернет. Моя дружина мала бути розумною, доброю та привабливою. Прочитав Оксанину анкету і зрозумів, що підходить, — розповідає Сергій по "скайпу" із Каліфорнії.
Вони двічі зустрілися. А на третьому побаченні одружилися. Мають свій будинок у Силіконовій долині.
Коментарі
1