пʼятниця, 26 вересня 2014 00:10

Ім'я доньці Ольга Горбачова вибирала місяць

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.7muz.ru
  Співачка Ольга Горбачова відклала весілля з продюсером Юрієм Нікітіним на рік через події в Україні. Їхній старшій доньці вісім років
Співачка Ольга Горбачова відклала весілля з продюсером Юрієм Нікітіним на рік через події в Україні. Їхній старшій доньці вісім років

Співачка 35-річна Ольга Горбачова назвала 2-місячну доньку Серафимою. З чоловіком, продюсером 46-річним Юрієм Нікітіним, обирали ім'я місяць. Дитина народилася наприкінці липня.

— Вперше задумалася над цим іменем на четвертому місяці вагітності. Рідкісне, здалося дикуватим у наш час. Потім батюшки підказали вибирати ім'я по восьмому дні після народження. Якраз випав день великого святого Серафима Саровського, — розповідає Ольга. — Хресна старшої дочки Асія Ахат подарувала ікону Серафима Саровського, якій 120 років. Я зрозуміла, це знак. Донька має бути Серафимою.

Після народження дитини Горбачова ­продовжила зйомки за місяць. Випустила кліп "Мій найкращий день — сьогодні". Частину відео знімала у дворі власного ­будинку.

— Не хотіла надовго лишати Серафиму. Віддаюся їй повністю. Годую грудним молоком. Я — в прекрасній формі й можу приступити до роботи. Анітрохи не поправилася після пологів. Перший раз мені робили кесарів розтин. Цього разу захотілося народжувати самій. Приватні клініки побоялися йти на ризик. Ми знайшли фахівця зі звичайної лікарні, й народження доньки пройшло прекрасно.

Ольга Горбачова з Юрієм Нікітіним виховують також 8-річну Поліну. У вересні планували зіграти весілля. Святкування відклали на рік через війну.

— Ситуація в країні не викликає радості. Ми чекаємо кращого дня для весілля. А поки що робимо все можливе. Записуємо пісні, що морально підтримують людей, перераховуємо гроші військовим. А весілля зіграємо, — говорить Юрій Нікітін.

Зараз ви читаєте новину «Ім'я доньці Ольга Горбачова вибирала місяць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути