Ексклюзиви
Четвер, 28 січня 2010 20:21

Хто такий Арсеній Яценюк?

Леонід Кантер, 41 рік, директор донецької фірми "Афлекс-Україна"

— Вискочка. Не сподобалося, як він поводився на посаді спікера. Відчуття, що вкрай зарозумілий, нешанобливий до старших депутатів. Це свідчить про відсутність досвіду роботи з людьми й управління великим колективом.

Олександр Калашник, 57 років, власник полтавської відеостудії "Гаммер"

— Цікава й талановита людина. Думаю, нагорі зрозуміли його потужність і не дали пройти далі. Почали використовувати брудний піар. За національність крики підняли. В нього дуже сильна і виважена позиція щодо співробітництва із Заходом чи Росією. Гадаю, він не мав достатньо професійних спеціалістів під час передвиборної кампанії, тому і програв.

Юрій Бессараба, 23 роки, безробітний, райцентр Липовець на Вінниччині

— Вважаю його замолодим і несамостійним, відчувається брак досвіду. На президента він іще не тягне, я йому країну не довірив би. А на прем"єра може бути.

Валентин Іванченко, 62 роки, будівельник товариства "Кам"янський елеватор" на Черкащині

— Нова людина з новими поглядами. Він не виховувався комсомольсько-комуністичними лозунгами, прагматичний. А головне, здатний на чоловічі вчинки: показав начальник "Кобри" йому середній палець, то він поклопотався щоб цю службу розформували. Без зайвого крику та піару.

Володимир Улящук, 28 років, менеджер івано-франківською фірми "Айра"

— Креативний молодий чоловік, який буде президентом за п"ять років. Розумний, добився всього сам. Рішучий, тому зовсім не виглядає на фігуру в чиїхось руках. Одна із кандидатур, яку вперто не хочуть допустити до влади Тимошенко і Янукович.

Зараз ви читаєте новину «Хто такий Арсеній Яценюк?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 326
Голосування Справа Медведчука - це:
  • Спроба Зеленського наростити рейтинг. Медведчука не посадять
  • Початок боротьби з олігархами
  • Піар з одночасним ударом по Порошенку
  • Перерозподіл ринку і потоків
  • Вплив американців
  • Мені байдуже
Переглянути