У російському місті Адигейськ батьки залишили вдома дворічного сина. Хлопчик поліз гратися на підвіконня. Вікно було відчинене і разом із москітною сіткою він полетів униз із п"ятого поверху.
Крик дитини почув чоловік, який розвантажував товар у магазин на першому поверсі. Він устиг підхопити хлопчика. Дитина випала з рук, однак не дуже травмувалася. Малюка до лікарні чоловік відвіз на своїй машині.
У рятувальника після пережитого стресу стався серцевий напад. Зараз він теж у шпиталі.
×














Коментарі