Ексклюзиви
пʼятниця, 24 червня 2011 05:00

"Cусідка підкидає білі монети і бовтуни з-під квочки"

Автор: Малюнок: ВОЛОДИМИР КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

"Мій син часто приходить додому п'яний, — ділиться 52-річна Валентина Семенівна з міста Здолбунів на Рівненщині. — Двічі лікували його в лікарні, але нічого не допомагає. Я ходжу до церкви, читаю Псалтир і молитви від п'янства. До ворожок не хочу йти, бо знаю, що це великий гріх і  велика трата грошей. Може, на нашому роду накладене родинне прокляття. Двоє чоловіків у нашій родині померли від горілки. Його батько спився і бомжує".

Лист читає столичний біоенергетик Мирослав Олійник, 44 роки:

— Не бачу на вашому роду проклять. Син напивається, аби забути про негаразди на роботі. Йому потрібно створити сім'ю, знайти нову роботу. Алкоголізм продовжуйте лікувати. Підтримайте сина морально. Для початку не критикуйте дівчину, яка йому подобається. Вона стане хорошою невісткою.

"Хлопець зробив мені пропозицію, — пише вінничанка 25-річна Наталя. — Я-то хочу заміж, але його не люблю. Може, він моя доля, і з часом я його покохаю. Але є ще одна проблема. Я хворію по жіночому. Боюся, що у мене не буде дітей. А він хоче, щоб у нас було більше як троє діток".

Із конверта біоенергетик дістає фото. На світлині висока світло-руса дівчина у комбінезоні. Мирослав Олійник розкладає навколо знімка карти.

— Наталю, вам варто молитися. Частіше ходіть до сповіді. Дітей ви зможете мати, якщо відпустите образи, які тримаєте на першого хлопця. Найчастіше проблеми з дітородною функцію виникають у жінок, які приворожували чоловіків, накладали на когось вінець безшлюбності, розбивали сім'ї та озлоблювалися. Думайте про людей добре, навчіться пробачати. У хлопця до вас сильні почуття і серйозні наміри. Якщо вийдете за нього заміж, матимете щасливу сім'ю.

"Моя сусідка всіляко намагається мені дошкулити, — розповідає у листі 52-річна Галина Андріївна з міста Ковель на Волині. — На подвір'я підкидає білі монети і бовтуни з-під квочки. Її матір була відьмою. Постійно по селу розкидала клоччя волосся і якесь пір'я. Кажуть, коли помирала, покликала до себе тільки доньку Олю. Просила тримати її за стопи. Їй постійно крутили ноги. Потім бабу знайшли мертвою, а Ольку біля неї без свідомості. Коли прийшла до тями, навчилася яйцями переляк викачувати, знімати порчу і робити відвороти. Боюся, аби не поробила нашій родині".

Біоенергетик розглядає фотографію. На ній пишна жінка у довгому коричневому пальто. Волосся пофарбоване у вишневий колір.

— Ніяких чар і негативної енергетики на вашому роду не бачу. Відьми передають свою силу через долоні і п'яти. Люди, які до цього магією не володіли, від отриманого дару можуть не тільки знепритомніти, але й померти. На вас сусідка зла не тримає. Монети підкидала не вона. У такий спосіб гріхи можуть відмолювати її відвідувачі. Копійок не збирайте. Разом з білими монетами люди викидають хвороби і сльози.

Зараз ви читаєте новину «"Cусідка підкидає білі монети і бовтуни з-під квочки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути