Ексклюзиви
Четвер, 17 травня 2007 17:42

Чоловікові зробили порчу через заздрощі

Автор: малюнок: Володимир КАЗАНЕВСЬКИЙ
 

"Наш син добре вчився в школі, допомагав по господарству, легко вступив до інституту, — пише пані Тетяна з Черкащини. — А потім його наче підмінили. Зараз йому 35 років. З дружиною розлучився, роботи не держиться, зазирає в чарку. Ми його "закодували", але за три місяці він знову запив. Дома не хоче нічого робити. Злиться на всіх. Коли щось говориш, іде з дому. Місяцями живе з бомжами чи циганами. Ми не знаємо, що робити".

Шановна пані Тетяно, ситуація з вашим сином є наслідком дії свідомих біоенерговпливів, розтягнутих у часі. Програмні порчі змінили не лише структуру його біополя, перекрили роботу енергоканалів, але й змінили життєвий шлях чоловіка. Головна причина цих впливів — заздрощі.

Порчі можна зняти, але це не означає, що ваш син миттєво стане золотою дитиною. За довгий час такого життя у нього відбулися психологічні зміни. Він став безвідповідальним, лінивим. Треба також мати на увазі, що порушення роботи енергоканалів викликає нестачу життєвої сили, яку часто компенсують вживанням алкоголю.


"Дев"ять років ми жили з чоловіком дуже добре, любили й поважали одне одного, — ділиться в листі до редакції пані Олена з Волині. — Чотири роки тому перейшли в нову хату, яку самі побудували. Тоді й почалися проблеми. Господарство не ведеться, гроші також. Я почала хворіти. Немає дня, щоб мені щось не боліло, перенесла дві операції. Стала нервова, вночі майже не сплю, вдень болить голова. Боюся бути сама в хаті. В сім"ї постійні негаразди, я стала ревнивою, підозрюю, що в чоловіка є коханка. Слідкую за ним, коли приходить з роботи, майже завжди допитую. Він став випивати.

Раніше я була весела, компанійська жінка, а зараз в мені живе якась інша людина. Я дуже хочу зберегти свою сім"ю, але бачу, що не вдається".

Ви самі помітили, що після переселення до нової хати з"явилися хвороби й почала руйнуватися сім"я. Нове помешкання викликало в декого злу заздрість. Негативна енергія цих емоцій заповнила ваше, пані Олено, біополе, й утрималася на ньому порчами. Вони викликають у вас негативні емоції, які мучать вас, а ви — своїх ближніх. Крім того, вам було зроблено порчі на хвороби, нестачу грошей, відштовхування протилежної статі. Між чоловіком і вами енергетично побудована стіна. Ви не відчуваєте й не чуєте одне одного.

Шукайте людину, яка відкоригує вашу біоенергоінформаційну систему. А доки це станеться, ви повинні змусити себе зустрічати чоловіка з радістю, а не з протоколом дізнання.


"Скільки себе пам"ятаю, мені завжди і в усьому не везе, все крізь пальці проходить, — пише пані Дара з Львівщини. — А як в чомусь позаздрять люди, так зразу якась біда станеться. До заміжжя на мені часто навроки робили. Одного разу я мало не померла. Зараз це трапляється рідше. Коли я була дівчиною, на весіллях хлопці завжди запрошували мене танцювати. А коли вийшла заміж, то трапляється, що 30 людей танцюють, а я ні. І так мені неприємно стає, що зовсім не хочеться йти на свята. Це дуже дивно. В чому тут річ?"

Шановна пані Даро, вам справді заздрили, особливо успіхам у танцях. Вам було зроблено програмні порчі у вигляді обгорнутих бинтами ніг. А з хворими ногами не танцюють. Крім того, ви відокремлені від людей прозорою плівкою. Енергетично люди не відчувають вас, для них ви ніби не існуєте.

Зараз ви читаєте новину «Чоловікові зробили порчу через заздрощі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода