Субота, 22 березня 2008 07:12

У Львові судять чотирьох генералів

У Львові Військовий суд Центрального регіону продовжує слухання справи за звинуваченням чотирьох генералів у недбалості та службовій халатності, що призвела до Скнилівської трагедії. Наразі суд слухає свідчення потерпілих від трагічних подій 27 липня 2002 року.

— Шановні генерали, подивіться в очі матерям, які втратили дітей, — каже 40-річна Світлана Шевчук. Жінка тримає у руках портрет сина. На фото усміхнений русявий хлопець. Знизу на знімку дати народження та смерті. — Два місяці боролася за його життя, та не змогла допомогти.

Головуючий суддя оголошує перерву на 20 хв. Підсудний, заступник головнокомандувача ВПС України Сергій Онищенко, 54 роки, виходить із зали. Хреститься.

— Я сам був тоді на летовищі, — говорить чоловік, — краще літак на нас упав би. А так, щодо звинувачень, то ми не винні.

Засідання продовжується. На лаві підсудних поруч із Онищенком ще троє генералів — Віктор Стрельников, Олександр Волошенко, Володимир Алєксєєв. Генеральна прокуратура  інкримінує підсудним статті Кримінального кодексу, за якими військовикам загрожує понад десяти років ув"язнення.

У Львові виїзне засідання триватиме до 28 березня. Потім судовий процес продовжуватимуть у Києві.

Зараз ви читаєте новину «У Львові судять чотирьох генералів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода