четвер, 07 вересня 2006 17:24

Ганущин виграв ящик шампанського

У Львові пожвавилися політичні прогнозисти. Найактивніші роблять ставки: скільки іще протримається на посаді голова облдержадміністрації Петро Олійник, 48 років.

— Олійник відспівав свою пісню, кожен крок його —  невпопад, — прогнозує БЮТівець Ростислав Новоженець, 50 років. — Губернатор упевнено наближається до відставки.

Претендентом на крісло голови називають Мирона Янківа

Колишній голова Яворівської райдержадміністрації кілька тижнів тому прогнозував, що Петро Олійник керуватиме до 1 вересня, але не вгадав. Він програв ящик шампанського керівникові апарату ОДА Олександрові Ганущину.

Тепер наступним днем відставки Новоженець називає кінець другої декади вересня. Саме тоді на сесії обласної ради заслухають звіт губернатора. Подейкують, що після цього Олійника із тріском "прокатають".

Головним претендентом на крісло голови облдержадміністрації називають екс-губернатора Мирона Янківа. За ним стоять один із найбагатших підприємців Галичини Петро Димінський і наближений до нього депутат облради, керівник фракції БЮТ Ігор Держко. У стінах ЛОДА працює ще одна людина Янківа — віце-губернатор із гуманітарних питань Тарас Батенко, 32 роки. Саме він спричинив невдоволення депутатського корпусу, який не зміг потрапити на всі заходи, приурочені ювілею Івана Франка.

Петро Димінський не приховує своєї ворожнечі до Петра Олійника. В інтернет-виданнях відкритим текстом називає колишнього партнера по бізнесу  "хабарником".

Серед інших імовірних кандидатів називають колишнього мера Львова нардепа Василя Куйбіду. А також Михайла Гладія, який переметнувся з парламентської фракції БЮТу до "донецьких".

Зараз ви читаєте новину «Ганущин виграв ящик шампанського». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути