"Це маленька синтетична молекула, життя наших піддослідних мишей трива' в чотири рази. Є надія, що вона зупинить рецидиви", - розповів один з дослідників в коментарі ТСН.
Пояснюється, що всередині будь-якої клітини є білки, які відповідають за її поділ. У ракових - їх функція порушена. Тому клітини діляться безконтрольно. А молекула, яку знайшли австралійці, блокує роботу білків. Таким чином, ракові клітини перестають ділитися.
"Поки що працювали з раком крові і печінки. Ми дуже сподіваємося, що ще багато видів раку будуть також реагувати", - зазначив учений.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали таблетки, які допоможуть у лікуванні раку
Пацієнти в Україні пораділи винаходу австралійців. Станіслав Рибальченко із Запоріжжя зважився на протипухлинну вакцину після того, як у нього вирізали одну легеню. Після курсу, який він проходив рік, пацієнт погодився на ще один. Чоловік розповів, що другf легенz збільшилася в розмірах, і дихати йому стало легше.
У Дніпрі в одній з клінік безкоштовно лікують пацієнтів в рамках клінічних досліджень зарубіжних препаратів. Доктор Олег Бочаров погодився на тестування одного з таких препаратів, коли у нього знайшли величезну пухлину. Операцію не можна було робити, тому він пройшов медикаментозний курс лікування. В результаті утворення зменшилося на 70%. Пацієнт впевнений, що в іншому випадку у нього не було можливості вижити.
Тепер австралійці шукають фінансування на подальші розробки, тому що на створення реальних ліків знадобиться ще 4-5 років.
Коментарі