Більше 75% всіх заяв про звільнення пишеться саме після відпустки, при цьому понад 35% працівників звільняються в перший тиждень після повернення з відпочинку.
Про це Уляна Супрун написала на сторінці у Facebook.
"Вам знайомий "післявідпустковий синдром"? Коли відпустка чи канікули вже завершилися, у повітрі відчувається осінь, а разом із нею передчуття напруженої та інтенсивної роботи, не всі сприймають це як "нарешті, вже набрид цей відпочинок!" Багатьом хотілося б продовжити безтурботне життя. Тож момент переходу до звичайного робочого ритму може бути досить стресовим".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супрун порадила, як зберегти слух
Після відпустки варто правильно харчуватися, добре висипатися, знайти час на дистанціювання від джерел стресу, тобто бути наодинці або поспілкуватися з приємними людьми.
Також не варто переживати, якщо з робочими планами поки не виходить; якщо під час роботи ви переважно сидите, займіться чимось активним в інший час; за можливості не варто брати на себе відразу складні завдання, краще почати з простих справ. Робіть регулярні перерви кожні 2-3 години на 15-20 хв., щоб поїсти, розім'ятись.
"Потіште себе після роботи чи навчання. Це може бути будь-що, що приносить задоволення, - приємна прогулянка чи покупка, відвідування театру чи похід до кіно.
Очікування приємного вечора допоможе провести день у гармонійному настрої", - радить Супрун.
У школі в дитини формуються звички, які залишаться на все життя. Це стосується також і харчування. Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням - Супрун порадила ідеальне меню для школярів.
Коментарі