понеділок, 19 лютого 2018 00:25

Хлор у водопровідній воді руйнує вугільний фільтр

Автор: WWW.AZIAMARKET.NET
  Насадка на кран — найпростіший різновид фільтрів. Дозволяє позбавити воду хлору, неприємних запахів і частково жорсткості
Насадка на кран — найпростіший різновид фільтрів. Дозволяє позбавити воду хлору, неприємних запахів і частково жорсткості

— Розпитував кількох продавців, який вибрати фільтр для води. Кожен рекламує свій товар. Тепер не знаю, що обрати, — цікавиться вчитель із Чернігова Максим Дов­гань, 47 років.

— Є фільтри типу глечика, насадки на кран та проточні. Усередині кожного з них є картридж. Його обирають під тип води, який визначають за допомогою хімічної експертизи, — говорить 45-річний Олексій Петрик. Займається продажем фільтрів майже 15 років.

— Зазвичай у водопровідній воді найвищі показники вмісту хлору. У колодязній забагато органічних домішок. Вона потребує додаткового очищення — проточних фільтрів або фільтрів зворотного осмосу.

Найбільш прості варіанти — фільтри-глечики та насадки на кран. Вони дешеві й компактні.

Основне їх призначення — позбавити воду хлору, неприємних запахів і частково жорсткості. Ресурс їхніх картриджів невеликий — до 200 літрів. Їх міняють раз на місяць-півтора. Такий різновид фільтрів не потребує підключення до водопроводу та електрики.

Картриджі для очищення води містять різноманітні очисники — сорбенти. Як правило, основу становить активоване вугілля з добавками. Воно очищає воду від хімічних та органічних домішок. У першу чергу від хлору і його сполук. А також від пестицидів, нафтопродуктів, важких металів, іржі. Однак хлор у воді руйнує такий фільтр. Тому потрібен додатковий картридж від хлору.

Проточні фільтри на мийку розташовують поряд із краном.

Під'єднують за допомогою гнучкого шланга. Вони більш продуктивні за глечики, фільтрують до півтора літра за хвилину. Проточні фільтри під мийку вмонтовують у водопровід. Сам агрегат розташовують під раковиною. Встановлюють додатковий кран для очищеної води. Картриджі міняють раз на півроку. Перевага таких фільтрів — високий ступінь очищення.

— Проточні системи мають один-два ступені очищення. А системи зворотного осмосу — чотири-п'ять. Це найбільш потужні фільтри. Очистка відбувається за рахунок мембрани, яка пропускає молекули води, але не дає пройти мікробам та бактеріям. Такі рекомендую для будинків із колодязною водою. Зворотний осмос — дорогий метод. У системі необхідно регулярно замінювати картриджі. Незважаючи на високу ціну, він очолює рейтинг фільтрів для очищення води, — стверджує Олексій Петрик.

63 градуси тепла має бути температура води в трубах опалення, якщо на дворі -10°С. Тоді в кімнаті буде не менш як +20°С. Щоб регулярно відстежувати температурні показники води в батареях, користуються спиртовим термометром.

Зараз ви читаєте новину «Хлор у водопровідній воді руйнує вугільний фільтр». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути