понеділок, 29 вересня 2014 07:20

У кабачковий кекс іде плитка шоколаду

— Кабачки не мають яскраво вираженого смаку. З них варять і варення, і компот, — каже киянка 34-річна Анастасія Ревуцька. — Я вичитала в журналі рецепт кексу.

Чистить і натирає великий кабачок не тертці. Три яйця збиває зі склянкою цукру в мисці. Додає склянку олії, змішує з кабачками. В інший мисці змішує склянку борошна та 30 г вівсяних висівок.

— Вони дають тісту хрусткість. Сиплю пачку розпушувача, дрібку ванільного цукру, дві столові ложки какао й чайну — спецій. Це може бути імбир, кардамон, кориця, гвоздика або всього потроху. Додаю кабачки й добре перемішую. Викладаю у змащену олією форму.

Ставить у духовку. Випікає при 180 градусах 45 хв.

— На глазур розтоплюю плитку шоколаду. Додаю чверть пачки вершкового масла й поливаю готовий кекс. Подаю одразу, як застигне глазур.

Зараз ви читаєте новину «У кабачковий кекс іде плитка шоколаду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути