вівторок, 06 січня 2015 07:25

Різдвяний пунш подають на десерт

Вінничанка Олена Прокопчук на Різдво готує пунш. У Великій Британії та Іспанії його подають як самостійну страву.

— Я — католичка, а чоловік — православний. Тому напій готую двічі на рік. Рецепт привезла з Великої Британії. Туди їздила на практику три роки тому. Працювала в теплицях, якраз перед Різдвом, — каже Олена.

Для пуншу бере 50 г коричневого цукру, лимон, по чайній ложці меленого імбиру, кориці, мускатного горіха, чотири-п'ять червоних яблук, склянку хересу і літр елю або темного нефільтрованого пива.

— Яблука чищу, розрізаю на половинки, складаю у форму для випічки, притрушую цукром, додаю четвертину склянки елю і накриваю кришкою. Запікаю, доки не стануть м'якими. У великій каструлі змішую херес, ель, лимонну цедру, спеції. Доводжу суміш до кипіння, але не кип'ячу. Наливаю все в широкі склянки, кладу половинку яблука і подаю гарячим.

Зараз ви читаєте новину «Різдвяний пунш подають на десерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути