— Коли вдома вдосталь яблук, хочу використати кожен шматочок. Навіть найкисліші не пропадають. Готую шарлотку. При запіканні стають м'які на смак, — каже киянка Валентина Реброва.
Шарлотку з кислих яблук приправляє корицею. Це підкреслює їх фруктовий аромат.
— Ріжу скибками п'ять яблук. Змащую круглу форму для запікання оливковою олією. Складаю порізані яблука на дно форми. Засипаю корицею й перемішую. На шарлотку йде дві столові ложки кориці.
Окремо збиває міксером п'ять яєць. Поступово всипає склянку цукру, не вимикаючи міксер. Додає склянку просіяного борошна, 2 ч. л. розпушувача. Перемішує.
— Заливаю яблука збитою масою. Духовка має бути розігріта до 200 градусів. Ставлю на деко форму з шарлоткою. Запікаю 25 хвилин. Підійдуть також сливи, ягоди суниці, малина. Можна перекладати кілька шарів, кожен заливаючи тістом.














Коментарі