понеділок, 03 лютого 2014 05:15

Кекс зі спеціями смачніший через тиждень

Автор: ФОТО З САЙТА www.davidlebovitz.com
  Кекс зі спеціями подають до чаю з молоком, гвоздикою, кардамоном і корицею. Також смакує з кулькою морозива і запеченими грушами
Кекс зі спеціями подають до чаю з молоком, гвоздикою, кардамоном і корицею. Також смакує з кулькою морозива і запеченими грушами

Французький кекс із шістьма видами спецій робить киянка Маргарита Супрун, 26 років.

— Рецепт знайшла на англомовному сайті, — каже. Там гвоздика, імбир, мускатний горіх. Переживала, щоб не забагато всього. Коли пікся, аромат стояв божественний. І дуже смачно. Мед перебив усю цю гору спецій.

Склянку борошна та 4 ст. ложки цукрової пудри, пакетик розпушувача тіста й ваніліну перемішує ложкою. Всипає сухі мелені спеції.

— По чайній ложці кориці, імбиру, мускатного горіха та анісу. Та по чверті ложки гвоздики й білого перцю. У маленькій каструльці розігріваю склянку меду. Як закипає, знімаю, щоб не втратив аромат. Мед виливаю в миску до борошна і швидко перемішую. По одному вбиваю два яйця. Після кожного добре мішаю тісто. Потім вливаю півсклянки молока. Усе збиваю вінчиком. Тісто має буде рідке.

Прямокутну форму для кексу змащує вершковим маслом і присипає борошном. Виливає в неї тісто. Пече за +160°C упродовж 1 год. 15 хв.

— Температура має бути низька, тоді пропечеться рівномірно. Як виймаю, охолоджую 5 хвилин. Потім витягаю з форми і ріжу на скибки. Кекс смакує до чаю та кави й за тиждень. Тоді навіть кращий.

Зараз ви читаєте новину «Кекс зі спеціями смачніший через тиждень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути