Ексклюзиви
вівторок, 11 липня 2006 14:50

Холодні голубці з ранньої капусти

Валентина Кузьменко, 51 рік, із Броварів, що під Києвом, готує овочеві холодні голубці з ранньої капусти.

— Так колись робила моя прабабуся Марцеліна, — розповідає Валентина Ігорівна. — Збере усіх правнуків, покладе кожному по великому соковитому голубцю — ним одним і наїсися.

Листя молодої капусти треба ошпарити в окропі, як на звичайні голубці. Окремо в чавунці стушкувати начинку: подрібнені цибулю, солодкий перець, капусту та моркву. Готувати овочі до напівготовності.

— Головне, щоб капуста стала м"якенька. Але не соліть її, тільки перчику гіркого болгарського киньте, — радить пані Валентина.

Охолоджує начинку та крутить голубці. Складає у каструлю й заливає маринадом із води, цукру, солі, олії та оцту. Для смаку можна додати і часник. Маринад доводить до кипіння, заливає голубці та ставить на добу в погріб. На стіл подає холодними.

Що потрібно
(на 1,5-кілограмову головку капусти)

3 цибулини, 4 морквини, 3 перчини, 1 кг капусти, 1 л води, 0,5 склянки цукру, 0,5 склянки олії, 2 з вершком столові ложки солі, 0,5 склянки оцту, часник

Зараз ви читаєте новину «Холодні голубці з ранньої капусти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути