понеділок, 08 грудня 2014 06:25

Чорничний чізкейк не печуть

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.imfeechka.livejournal.com
  Чорничний чізкейк перед подачею ставлять у холодильник найменше на чотири години. Прикрашають ягодами і листям м’яти. Смакує до кави або фруктових коктейлів
Чорничний чізкейк перед подачею ставлять у холодильник найменше на чотири години. Прикрашають ягодами і листям м’яти. Смакує до кави або фруктових коктейлів

— Чізкейк — сирний десерт, — каже киянка Мирослава Струць, 32 роки. — Американський запікають, а англійський — не обов'язково. Я знайшла цей рецепт у британському журналі.

Чізкейк роблять із сиру "Філадельфія". Його продають у супермаркеті. Потрібно 450 г. М'який домашній сир не підійде, бо має щільнішу структуру. Для тіста бере печиво "До кави", білий шоколад та склянку чорниць. Ягоди ділить на дві частини. З одної виціджує сік.

— Печиво подрібнюю на крихти. Можна взяти біс­квіт. Але цукрове печиво, на мою думку, — ідеальний варіант. Для тіста знадобиться п'ять-шість столових ложок крихт. Плитку шоколаду тру на тертці. Ставлю в мисці на парову баню і розтоплюю. Постійно перемішую силіконовою лопаткою, щоб не підгорів. Як розтопилося, засипаю туди печиво й перемішую. Роз'ємну форму діаметром не менше 22 сантиметрів змащую вершковим маслом. Із печива ліплю корж прямо в формі. Добре притискаю пальцями до стінок. Має бути з невеликим бортиком. Кладу в холодильник на 20 хвилин.

Пакет желатину розчиняє у воді. Тим часом збиває 250 г вершків і розділяє масу надвоє.

— В одну частину акуратно підмішую півпачки сиру "Філадельфія", півсклянки цукру і три столові ложки лимонного соку. Збиваю кількома рухами. Кладу столову ложку чорничного соку. Ставлю в каструлі на плиту і додаю желатин. Підігріваю, поки не розчиниться.

До кипіння суміш доводити не можна, бо желатин втрачає свої властивості. Знімає з плити.

— Додаю в каструлю другу половину сиру та вершків. Вкидаю решту чорниць й акуратно перемішую. Виливаю у форму на корж. Закриваю її харчовою плівкою і ставлю в холодильник на ніч. Найменше — на чотири години.

Торт виходить легкий та ніжний. Смакує до кави або фруктових коктейлів.

Зараз ви читаєте новину «Чорничний чізкейк не печуть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути