258 абітурієнтів склали один із іспитів на 200 балів. З усіх іспитів по 200 балів не набрав ніхто.
Серед людей, що склали один із іспитів на максимальний отримали за решту екзаменів також високі бали — від 195. Семеро вступників склали 2 іспити на максимальний бал, розповів на прес-конференції Вадим Карандій, директор український центр оцінювання якості освіти.
"Ми змінили систему шкалування ЗНО. Попередні роки максимальний бал могла отримати особа, яка недобрала 2-3 бали до 200. Це визначалося як максимальна категорія", - каже Карандій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступна кампанія 2016 мала деякі минулорічні проблеми
Найбільше максимальних результатів показали у Києві - 65 осіб. У Львівській області - 37, а у Харківській та Дніпропетровській областях по 16.
Крім цього, більше половини випускників шкіл отримали оцінки достатнього та високого рівнів з української мови. Таких 55,7%. 31% - середній рівень, а 13,2% склали іспит із початковим показником.
64% осіб, що складали ЗНО, обрали іспит з історії України, а 36 — математику. Ті випускники, що складали математику, показали кращі результати, ніж ті, хто складав іспит з мови.
"Результати не є однаковими. Кожен регіон є різним і має свою особливості. У Києві найбільший рівень навчальних досягнень з української мови. Також високі показники державної підсумкової атестації з української мови у Львівській області. Цікавим є аналіз, який чином обирали випускники предмети. Тут є соціальне-економічне відображення регіону. Так, математику більше обирають у Одеській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях, де є індустріальні підприємства", - додав Вадим Карандій.
Нагадаємо, іспити з використанням технологій ЗНО на спеціальність "Право" відбулось без порушень, які вплинули на проведення тестів.
Коментарі