Понеділок, 13 квітня 2020 15:57

Хто може скористатися додатковою реєстрацією на ЗНО-2020

Хто може скористатися додатковою реєстрацією на ЗНО-2020
22 травня оприлюднять графік додаткової сесії ЗНО Фото: central-ua.tv

З 25 травня до 9 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії ЗНО для окремих категорій вступників.

Графік додаткової сесії планують оприлюднити до 22 травня, повідомляють на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Право на реєстрацію в цей період мають ті, хто:

1. Є учасниками антитерористичної операції та/або брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди вступати з низькими балами за ЗНО - пояснення експерта

2. Живуть на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь або на території Донецької чи Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.

3. За рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

4. Мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Через загальнонаціональний карантин, який триватиме до 24 квітня, школярі та студенти вчаться дистанційно. Якщо він завершиться не пізніше початку червня, то основна сесія тестувань триватиме з 25 червня до 17 липня. Якщо карантин продовжать до початку серпня, то ЗНО відбуватиметься з 17 серпня до 4 вересня.

Зараз ви читаєте новину «Хто може скористатися додатковою реєстрацією на ЗНО-2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3403
Голосування Якою має бути стипендія в університетах?
  • 830 грн, як зараз
  • як прожитковий мінімум 1228 грн
  • студентам не потрібна стипендія
  • лишити тільки для пільговиків
  • платити тільки відмінникам
Переглянути
Погода