середа, 14 серпня 2013 09:44

Реставрація ванни: Скільки коштує і чому не можна економити

Реставрація ванни: Скільки коштує і чому не можна економити
Після реставрації ванною не можна користуватися 4 доби. Фото: vannavanna.od.ua

За 450 грн зробив реставрацію чавунної ванни Мирон Забужний зі Львова. Замовив послугу за оголошенням в в газеті минулої осені. Улітку ванна покрилася повітряними бульбашками.

"Спочатку виглядало елегантно, - каже чоловік. - Я так тішився, що зекономив, бо на нову не мав грошей. А тепер стало ще гірше, ніж було. Доведеться таки нову купляти. Хоч жінка каже замовити реставрацію ще раз, бо ванна ціла, не потріскана. Але я більше не хочу того добра".

Оголошення про реставрацію ванни масово з'являються на вулицях міста. Телефони фірм пишуть на асфальті.

"За 450 гривень можна зробити лише міліровку ванни, - пояснює Максим, представник підприємства, що надає такі послуги. - На таку роботу гарантія не надається. Переважно таке замовляють люди, які продають квартиру і хочуть її примарафетити для покупця. Що буде потім з тією ванною, їх не цікавить. Зрештою, це не поганий варіант, якщо процедуру проводять професіонали. Якщо вони добре зачистять ванну, знежирять, а надалі власники будуть дотримуватися інструкції, то результат може протриматися близько року. Емаль наноситься товщиною 1-1, 5 міліметра".

Реставрація ванної із гарантією на 5 років коштує 940 грн. Така ванна прослужить 10-12 років. Вона робиться методом наливного акрилу, який наноситься по краях у 4 мм, на дно - 6.

Після реставрації ванною не можна користуватися 4 доби.

"Мити її надалі слід губкою з милом або пральним порошком, - продовжує майстер. - Плями від іржі слід очищати мокрою ганчірочкою з питною содою. Не можна використовувати для миття засоби, що містять хлор, абразивні порошки, кислоти. Не слід заливати у корито воду, гарячішу за 80 градусів, вода з крана не досягає цієї температури. Не фарбуйте у ванні речей".

Майстер попереджає, що серйозні фірми працюють не з пензликами і валиками, а з пульверизаторами. Виключенням є технологія стакрилу і фібергласу, де використовують метод наливу з частковим підрівнюванням пензлем.

"Реставрація має низку переваг. Якщо у вас стара ванна, то заміна вам обійдеться і дорожче, і з більшим клопотом. Стару ванну потрібно демонтувати, винести. Робітникам за це треба заплатити. При цьому у хаті буде купа пилу, доведеться і двері розбивати, щоб винести корито. Потім потрібно купити нову ванну, привезти її, заплатити за доставку і знову вмонтувати. Це ще одні витрати. Плюс по ходу робіт доведеться, напевно, ще й замінити частину сантехніки. А реставрація вам обійдеться у 3-5 годин роботи і до тисячі гривень", - зазначив Максим.

Нова італійська чавунна ванна коштує сьогодні приблизно 2500 грн, залізна - 800 гн, акрилова - 1000-3000 грн.

Детальнішу інформацію можна дізнатись на сайті http://restavrator.te.ua/
Тел: 0(35) 242-61-53
0(98) 444 00 98
[email protected]

Зараз ви читаєте новину «Реставрація ванни: Скільки коштує і чому не можна економити». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути