Середа, 01 серпня 2007 19:04

Олексій Волков видає детективну серію

42-річний письменник Олексій Волков з Козова на Тернопільщині, хірург за фахом, відкрив у київському видавництві "Зелений пес" власну детективну серію. Вона називається "Маестро інтелектуального детективу". Написання книжок Волков вважає своїм хобі, яке додає адреналіну.

Дебютує серія гостросюжетним детективом "Переможець отримає все". Коли хтось загадковий спробує очорнити світ, у якому ти живеш, ти повстанеш, аби перемогти. Бо лиш сильні чоловіки вміють перемагати, бо лише переможці отримують усе — впевнений автор.

Журналіст "ГПУ" зателефонував письменникові на мобільний.

— Передзвоніть через 15 хвилин, я в перев"язочній, — відказує Волков, який працює в лікарні у райцентрі Козова.

— Мої видавці ще не знають, до якого жанру цей твір належить, — каже про книжку "Переможець отримає все". — Або це мелодрама, або бойовик, або ще щось. Він буде цікавий і жінкам, бо тут є фатальне кохання. Розв"язка нетрадиційна, насичена гострими пригодами. Події закручені на дрібному автомобільному та шоу-бізнесі. Зачепив і проблеми нашої української музики.

Разом із "Переможцем..." у цій серії вийде і книжка "Лікарня на відлюдді".

— Це іронічний роман про нашу державну медицину, — каже автор. — Із великою кількістю гумору. Книжка була написана як сценарій.

— Волков — це автор, яким ми як видавці щиро захоплюємося, — кажуть директори видавництва "Зелений пес" Віталій та Дмитро Капранови. — Вважаємо його самородком, рівного якому в популярних жанрах немає.

Книжки Волкова коштуватимуть приблизно 20 грн і вийдуть до Львівського форуму видавців у вересні.

Зараз ви читаєте новину «Олексій Волков видає детективну серію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі