Вінничанка Ольга Маланчук не купує печива в магазині, натомість пече різноманітні пироги, пиріжки і кекси. Каже найдешевший виходить манник. Для гостей жінка поливає його полуничним варенням. А для того, щоб виглядів більш оригінально —випікає його у вигляді зебри. Каже пиріг можна випікати і в газовій духовці і в мультиварці. Після мультиварки пиріг буде більш рівномірно пропеченим, але блідим. З духовки він буде з горбиком.
Інгредієнти:
1 склянка кефіру чи кислого молока
1 склянка муки
3 яйця
1 склянка цукру
200 г сиру
100 г вершкового масла
1 ч.л. соди
4 ст.л. какао
Приготування:
Манку залити кефіром і залишити на годину, щоб набухла. В цей час в окремій посудині збити яйця, цукор, сир і розтоплене вершкове масло до кремоподібної суміші. Тоді додаємо розмоклу манку і соду. Соду можна не гасити, вона погаситься кефіром. Насамкінець додати муку і замісити густувате тісто. Його треба розділити навпіл. В одну частину додаємо какао. Викладати слід почергово, починаючи з центру. Спочатку в центр форми влити 3 столових ложки тіста з какао, тоді в те ж місце 3 столових ложки білого тіста. Коли закінчиться все тісто провести зубочисткою по поверхні від центра до країв, щоб вийшов малюнок. Випікати годину. Гарячим полити варенням, найліпше підійде полуничне, і дати охолонути. За бажанням можна посипати цукровою пудрою.




















Коментарі