вівторок, 10 листопада 2015 16:10

Брауні-чізкейк випікають з бананом і шоколадом

 

Ароматний брауні-чізкейк - не тільки смачний, але й красивий десерт. Його можна подати як до святкового столу, так і до звичайного чаювання. Світлий з шоколадними вкрапленнями десерт стане приємною різноманітністю для любителів солодкого.

Інгредієнти:

яйце куряче - 3 штуки

шоколад - 150 грамів

какао - 1 столова ложка

цукор - 3 столові ложки

сир - 100 грамів

банан - 1 штука

борошно пшеничне - 3 столові ложки

Приготування:

На водяній бані розтопити шоколад і вершкове масло, доводячи до однорідної консистенції.

З'єднати борошно і какао, перемішати.

Збити разом 2 яйця і 2 столові ложки цукру так, щоб маса посвітлішала.

До яєць додати шоколадну масу і борошно з какао, все добре перемішати. Тісто для нижнього шару готове.

Окремо з'єднати банан, сир, 1 яйце і 1 столову ложку цукру. Подрібнити, щоб маса не мала грудок.

У форму, змащену маслом, укласти шоколадне тісто. Залити сирно-банановою масою.

Зробити хаотичні візерунки за допомогою ручки ложки або виделки. Поставити в духовку, попередньо розігріту до 180 градусів на півгодини.

Зараз ви читаєте новину «Брауні-чізкейк випікають з бананом і шоколадом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути