Пасічник Володимир Стефанишин зі Львова лікує хворих на туберкульоз за допомогою продуктів бджільництва, зокрема, використовуючи екстракт личинок воскової молі.
Чоловік розповів Gazeta.ua, що вже кількадесят років має пасіку у Львівській області. Вона розташована подалі від загазованих доріг, серед природи. До бджіл він ставиться з великою повагою.
"Вони відчувають людину. Якось до мене прийшов один хворий, який був дуже знервований. Я повіз його на пасіку. Запропонував йому присісти біля вуликів, так він втік звідтіля вже через хвилину — бджоли почали його атакувати, бо відчули від нього агресію, негатив. Коли ж він сів біля них спокійний і розслаблений, почав молитись, то комахи його вже не чіпали", - зазначив пан Володимир.
З продуктів бджільництва можна приготувати масу натуральних і корисних для людського здоров'я речей: наприклад, мед, пергу, прополіс, маточне і трутневе молочко, забрус, стільниковий мед, настоянку воскової молі, бджолине обніжжя, віск тощо.
"Мало хто з лікарів сьогодні призначає пацієнтам бджолопродукти, переважно виписуючи хіміопрепарати. Це пояснюється просто: має місце вплив, зокрема і через рекламу, фармацевтики. Адже аптеки — це великий бізнес, який приносить власникам надприбутки", - пояснив бджоляр.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 мільйонів доларів на боротьбу з туберкульозом візьме МОЗ
У лікувальних властивостях бджолиних продуктів він переконався з власного досвіду та історій людей, які вилікувались з їхньою допомогою.
"Особливо вразила мене велика кількість захворювань в Україні на туберкульоз. Проте він однозначно виліковний. Людина — це своєрідний біологічний комп'ютер. І якщо він засмічується непотребом, то починає давати збої. Бджолині продукти, як антивірус, приходять тут на допомогу", - наголосив пан Володимир.
Для профілактики і лікування туберкульозу він радить приймати, насамперед, екстракт личинок воскової молі.
"Хвороботворні віруси і бактерії, зокрема туберкульозна паличка Коха, мають захисну оболонку, яка за своїми властивостями нагадує віск. Для воскової молі віск є основним продуктом харчування, який вона розщеплює своїми травними ферментами. Таким чином, прийом її екстракту знешкоджує туберкульозні палички", - пояснив пасічник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туберкульоз лікують личинками воскової молі
Крім того, він рекомендує для лікування туберкульозу споживати натуральний антибіотик – прополіс.
"Його маленьку щіпочку треба приклеювати до піднебіння або ясен на ніч. Прополіс сприяє заживленню виразок та ерозії, ліквідовує запальні процеси, виводить токсини. До речі, таким чином позбудетесь й від кровотечі ясен", - додав пан Володимир.
Із настоянки личинок воскової молі, прополісу та води можна також робити інгаляції — її благотворні пари потрапляють безпосередньо на легені та бронхи.
"Для лікування туберкульозу слід вживати й пергу, яка суттєво впливає на роботу серцево–судинної системи. Завдяки калію, який є в перзі, поліпшується робота серцевого м'яза, нормалізується обмін речовин, відбувається виведення токсинів", - зазначив бджоляр.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сушеною медведкою лікують туберкульоз
Наостанок він радить хворим звертати увагу на свій психологічний стан і настрій.
"Потрібно вірити і боротись з недугою. Треба активно жити, насолоджуватись життєвими радостями і прагнути щасливого майбутнього", - підсумував пан Володимир.
Коментарі
1