26 квітня 1876 року в італійському Неаполі народився Нікола Ромео. Він увійшов в історію не лише своєї країни, а й світового автопрому.
Нікола Ромео став "батьком" однієї з найвідоміших автомобільних марок - Alfa Romeo.
Все почалось у 1915 році - тоді Нікола викупив контрольний пакет акцій міланського автомобілебудівельного заводу - A..L.F.A.
Через 3 роки всі автомобілі отримують назву Alfa Romeo.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкупили за півсекунди: як китайці засумували за Alfa Romeo
З того часу автівки також почали виступати у перегонах і перемагати. Марка заявила про себе, здобувши перемогу на першому офіційному чемпіонаті світу з перегонів у 1925 році на машині Alfa Romeo P2.
Alfa Romeo випустила одну із найуспішніших гоночних автомобілів в історії "Формули-1" - модель 158, або Alfetta. Її розробили до Другої світової війни - у 1938 році. За 13 своїх гонок автомобіль 10 разів ставав першим.
Компанія випускала переважно люксові машини для заможних. Але у воєнний період зайнялась військовими вантажівками та авіаційними двигунами.
Тим не менш, продовжувала успішно показувати свої автомобілі на гонках. Саме Alfa Romeo перемогла на першому чемпіонаті формату "Формула-1" в 1950 році.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінтаж і авто: 8 реклам автомобілів 90-х років
50-60-ті роки вважають "золотими" для італійського бренду. На автомобілях Alfa Romeo пілоти встановили більше 60 світових рекордів. Окрім цього, виграли 26 чемпіонатів світу і 25 чемпіонатів Европи з автогонок.
У місті Неаполь на честь інженера Ніколи Ромео назвали вулицю.
Коментарі
1Страны СНГ загнали в кризис не только себя ,а и развитые страны.-Нищие кормят и снабжают всем зажиточного иностранца.Разница в перекосе валют оседает в государственной мафии.Сам процесс уничтожает иностранный, аналогичный промысел.Делая его не рентабельным.Появляется генно - модифицированное сырье. И товары низкого качества которые заполоняют страны СНГ.Даже и медикаменты,один муляж на которых еще и наживаются спекуляциями. Вот такие то политические дела ,- прозрачные и вполне понятны.Это и есть политика.