Ексклюзивы
суббота, 29 декабря 2012 16:00
Тетяна Іваночко
Тетяна Іваночко
Тетяна Іваночко

"Любов" крізь сон

– Таню, ну не спи, ти ж обіцяла! – днями ходила з другом на "Гобіта".

Він – фанат легендарного фентезі, чекав на цей фільм 10 років. Я не те що не уявляла, яка різниця між орками й гобітами, – не підозрювала, що такі бувають. Дивимося в найкращому 3D-кінотеатрі. Але вже північ, я втомлена, а крісло таке зручне.

"Під час перегляду яких не заснула", – заготувала колись відповідь на запитання про улюблені фільми. Так от – я помилялася.

У київській опері проспала сере­дину чудової німої комедії Миколи Шпиковського "Шкурник", яка відкривала фестиваль "Молодість".

Чоловік так любить жінку, що вбиває її

Цьогоріч молодша сестра стала студенткою. Вирішила потроху привчати її до високого. Серед кіно­афіш найдостойніше виглядав переможець Венеційського фестивалю – "Фауст" Олександра Сокурова. Пам'ятаю хіба першу бридку сцену – розтин трупа й чоловічі геніталії крупним планом.

На Одеський фестиваль їхала заради "Любові" Міхаеля Ганеке. "­Золота пальмова гілка" Канн, ще купа нагород. Руки трусилися, як уявляла, що скоро його побачу.

Задрімали на "Любові" разом із подругою. Дивилися в останній день фестивалю, перед церемонією закриття, у вечірніх сукнях і макіяжі. Той тиждень прожили у режимі: підйом о 7.00, кілька фільмів, інтерв'ю, відписати статтю до півночі, й на вечірку – до четвертої. для нашого розбещеного покоління варто удосконалити кінотеатри: щоб на кріслі була кнопочка, яку натискаєш – і тобі несуть каву.

"Любов" показували мовою оригіналу. Французької я не знаю. Але коли спала, снився фільм і здавалося, що все розумію. Тим паче, вже стільки читала про історію літньої пари, де чоловік так любить жінку, що вбиває її. Аби тільки та не страждала. ­Після інсульту не може рухатися й переживає страшний біль.

Це був найкращий фільм року, і спалося на ньому найсолодше.

Сейчас вы читаете новость «"Любов" крізь сон». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

3

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода