- Проект Податкового кодексу не враховує інтересів виробників молока та м'яса.
-
- Про це Gazeta.ua повідомив генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа, коментуючи норми Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою в першому читанні.
- "З нашої точки зору, зміна державної політики має ґрунтуватись на детальному аналізі можливих переваг та недоліків того чи іншого варіанту нарахування і виплати дотацій. Основні переваги чинного механізму - відсутність потреби в адмініструванні держави та отримувачів дотації, розподіл коштів на всі види м'ясо-молочної сировини, що здаються на переробку, – зазначив Лапа.
-
- Згідно з чинним законодавством, усі податкові зобов'язання переробних підприємств з ПДВ акумулюються на окремих рахунках і розподіляються виробникам молока і м'яса пропорційно обсягам зданої сировини.
-
- За словами Володимира Лапи, норми Податкового кодексу однозначно погіршують державну підтримку за всіма параметрами, а запропонований механізм виплат на голову корови забезпечуватиме хіба що більш рівномірний розподіл державної підтримки серед власників корів.
-
- "Зважаючи на негативні тенденції і проблеми, що мають місце в галузі молочного скотарства, збереження існуючого механізму виплати дотацій виробникам молока і м'яса на 2011 рік має супроводжуватися розробкою та опрацюванням альтернативних варіантів підтримки, які будуть відповідати вимогам СОТ", - переконаний Лапа.
- "Нова редакція проекту Податкового кодексу не надає можливості розроблення та прийняття альтернативних варіантів підтримки виробників молока та м'яса", – додав експерт аграрних ринків УКАБ Інна Ільєнко.
- Вона вважає, що потрібно зберегти існуючу податкову підтримку виробників молока і м'яса, в тому числі особистих селянських господарств.
-
- Як повідомлялося раніше, Верховна Рада України на засіданні в минулий четвер підтримала у першому читанні проект Податкового кодексу, внесений Кабінетом міністрів України.
×
Комментарии
4