Ексклюзивы
понедельник, 16 апреля 2012 09:09
Анна Усік
Анна Усік
Анна Усік

Не нагулялася

Троюрідний брат Анатолій взяв за дружину 19-річну Тетяну з Ковеля. Вечірня школа й ПТУ зробили з неї одну з найкращих манікюрниць у Луцьку. Брат працює на підшипниковому заводі, щомісяця приносить додому 2 тисячі гривень.

- Із його зарплатою можна тільки на гуманітарці вдягатися,- розповідає Таня, доки Толік готує вечерю на кухні. - Я на 2 тисячі більше отримую. Якби не мама, я за нього не вийшла б. Не складається у нас.

Наприкінці березня Таня приїхала на курси до Києва. Поселилася в гуртожитку. Першого ж дня пішла на побачення з перукарем 24-річним Валерієм.

- Валєра неймовірний, - розказує за чашкою кави. - Ти би знала, як від нього пахне. Сьогодні в нас третє побачення.

На мобільний надзвонює Толік. Таня збиває його сьомий виклик. На восьмий кричить у слухавку: "Ну шо ти хочеш? Я зайнята!" За 20 секунд розмови Толік цікавиться, чи Таня обідала, чи виспалася, чому говорить у ніс.

Ну чого Толік не такий, як Валєрка?

- Ну чого Толік не такий, як Валєрка? Ухажувати не вміє, компліменти не робить і вдягається старомодно. Мабуть, скоро ми розлучимося.

Подумки жалію брата, якому попалося таке стерво. Але розповісти йому правду не можу - у нього хворе серце.

За два дні Таня в обідню пору прибігає до мене на роботу. Шморгає носом і витирає вологими серветками розмазану туш.

- Валєрка виявився козлом. На третьому побаченні получив, що хотів, і після того не дзвонить. У нього курси закінчилися, пошурував у свій Житомир. Мені сусідки по кімнаті розказали, що він пікапер - добивається дівчини, а потім кидає її.

Коли дзвонить Толік, Таня ніжним голосом переповідає йому свій раціон, хвалиться новими манікюрними ножичками за 400 гривень і клянеться, що він їй снився цілу ніч.

Сейчас вы читаете новость «Не нагулялася». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

31

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода