Ексклюзиви
Понеділок, 16 квітня 2012 09:09
Анна Чирук
Анна Чирук
Анна Чирук

Не нагулялася

Троюрідний брат Анатолій взяв за дружину 19-річну Тетяну з Ковеля. Вечірня школа й ПТУ зробили з неї одну з найкращих манікюрниць у Луцьку. Брат працює на підшипниковому заводі, щомісяця приносить додому 2 тисячі гривень.

- Із його зарплатою можна тільки на гуманітарці вдягатися,- розповідає Таня, доки Толік готує вечерю на кухні. - Я на 2 тисячі більше отримую. Якби не мама, я за нього не вийшла б. Не складається у нас.

Наприкінці березня Таня приїхала на курси до Києва. Поселилася в гуртожитку. Першого ж дня пішла на побачення з перукарем 24-річним Валерієм.

- Валєра неймовірний, - розказує за чашкою кави. - Ти би знала, як від нього пахне. Сьогодні в нас третє побачення.

На мобільний надзвонює Толік. Таня збиває його сьомий виклик. На восьмий кричить у слухавку: "Ну шо ти хочеш? Я зайнята!" За 20 секунд розмови Толік цікавиться, чи Таня обідала, чи виспалася, чому говорить у ніс.

Ну чого Толік не такий, як Валєрка?

- Ну чого Толік не такий, як Валєрка? Ухажувати не вміє, компліменти не робить і вдягається старомодно. Мабуть, скоро ми розлучимося.

Подумки жалію брата, якому попалося таке стерво. Але розповісти йому правду не можу - у нього хворе серце.

За два дні Таня в обідню пору прибігає до мене на роботу. Шморгає носом і витирає вологими серветками розмазану туш.

- Валєрка виявився козлом. На третьому побаченні получив, що хотів, і після того не дзвонить. У нього курси закінчилися, пошурував у свій Житомир. Мені сусідки по кімнаті розказали, що він пікапер - добивається дівчини, а потім кидає її.

Коли дзвонить Толік, Таня ніжним голосом переповідає йому свій раціон, хвалиться новими манікюрними ножичками за 400 гривень і клянеться, що він їй снився цілу ніч.

- Ти тільки нічого брату не розказуй, - просить.

Не розкажу. Подивлюся, як Таня в травні з'їздить на курси до Харкова.

Зараз ви читаєте новину «Не нагулялася». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

31

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода