Бронь. Від війни - чи на війну?
Кабмін виступив з новими ініціативами бронювання. Що з ними не так?
Сьогодні вийшла новина, що Кабмін пропонує впровадити бронювання при умові офіційної зарплати в 35 тисяч гривень, і сплачених податків. Однак, більше мою увагу привернула категорія тих, кого бронюють, зокрема, працівників паливно-енергетичного комплексу і операторів зв'язку.
Ок, зараз ви розраховуєте забронити айтішників, енергетиків і операторів зв'язку. А що далі? Зараз от посівна, і купа бізнесу зіткнеться з браком трактористів
Я постійно виступав проти цієї ідеї, і переконаний, що її наслідки будуть значно гірші чим зараз. Справа не в тому, що багаті "типу не підуть на війну", а в тому, що сама ідея бронювання від війни є неправильною. Ок, зараз ви розраховуєте забронити айтішників, енергетиків і операторів зв'язку. А що далі? Зараз от посівна, і купа бізнесу зіткнеться з браком трактористів. А як на рахунок фармацевтів? Чи, наприклад, операторів вивозу побутових відходів (уявляєте, що буде, якщо не буде вивозитись сміття з міст)? Ця ідея провальна, і уряд в цьому переконається.
Треба забронювати 1 млн чоловіків методом жеребкування, з перспективою мобілізації в наступні два роки
А я в чергове нагадую свою ідею - бронювати треба на війну. Треба забронювати 1 млн чоловіків методом жеребкування, з перспективою мобілізації в наступні два роки. Все. І тоді не доведеться робити фінансову чи спеціалізовану нерівність. Всі інші зможуть спокійно працювати.
ПС. Зарад справедливості треба сказати, що цю ідею не в Кабміні придумали. Зрештою, там нічого не придумують.
Коментарі